Nie odkładaj zdrowia na później!

Zadzwoń i zamów 
537 444 030
534 777 793

WODA JAVA

Woda. Składnik diety niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mało kto jednak zwraca uwagę na to co niesie ze sobą woda którą pijemy. Sekretem wody JAVA jest jej alkalizujące działanie. Woda JAVA posiada naturalne pH na poziomie 9,2-9,3. Została ona uznana przez Główny Inspektorat Sanitarny za naturalną wodę mineralną średniozmineralizowaną. Woda nie jest wysycona dwutlenkiem węgla (CO2).


Wysokie pH którym charakteryzuje się woda JAVA na istotne znaczenie dla funkcjonowania organizmu. Z punktu widzenia żywieniowego częstym problemem obserwowanym w świetle diet jest zakwaszenie organizmu. Woda ta stanowi idealne rozwiązanie dla osób borykających się z zachwianą gospodarką kwasowo-zasadową. Działa odkwaszająco,  wpływając na funkcjonowanie narządów wewnętrznych , poprawę samopoczucia oraz odnową sił witalnych organizmu.


Wydobywana jest z czystego, nieskażonego urbanizacją regionu jakim są Humaniska niedaleko Brzozowa. Pochodzi z naturalnych źródeł, nie przechodzi procesu uzdatniania i jest źródłem naturalnych korzyści. Nie jest też wzbogacana dodatkowymi składnikami. Spożywanie woda JAVA w połączeniu z Cateringiem Dietetycznym Dietering stanowi najlepsze połączenie, zmierzając w kierunku poprawy funkcjonowania całego organizmu.złóż zamówienie


Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018