Przejdź do treści
Dietering /O nas

O nas

O nas

Dietering.com

to pierwszy catering dietetyczny serwujący zdrową, różnorodną i dietetyczną kuchnię z dostawą do domu i pracy. Powstał z pasji do gotowania i zdrowego odżywiania. Nasz zespół tworzą kucharze z wieloletnim doświadczeniem, dietetycy oraz osoby zaangażowane w promowanie zdrowego, zrównoważonego i nowoczesnego sposobu odżywiania. Podczas bilansowania naszej diety uwzględniamy aktualne zalecenia zgodne z normami żywienia opublikowanymi w 2020 roku. Dieta zabezpiecza wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dobry catering dietetyczny i "czarny koń" Dieteringu czyli Szef wszystkich Szefów: Jarosław Gołyźniak

Niektórzy mówią, że znakiem rozpoznawczym dobrego cateringu dietetycznego jest doskonałe jedzenie. Tak to prawda! Ale ktoś za tymi przysmakami stoi, ktoś je wymyśla, ktoś przygotowuje, aranżuje i umiejętnie organizuje dostawy do Klientów. Oczywiście dobra jakość składników jest podstawą naszej działalności, i to właśnie zależy od Szefa wszystkich Szefów :) który sprawdza czy wszystko jest na najwyższym poziomie. „Czarnym koniem” Dietering'u jest jego twórca - Jarosław. To on trzyma rękę na gastronomicznym pulsie i czuwa nad całą machiną. To właśnie On decyduje w dużej mierze o sukcesie lub klęsce cateringu. Oczywiście w naszej firmie Szef postrzegany jest jako człowiek, który wie wszystko ;) Ale tak faktycznie jest! To osoba która, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, ma ogromne doświadczenie i jest specjalistą w branży. Codziennie staje na głowie, aby do wszystkich Klientów na terenie całej Polski zostały dostarczone świeże i pełnowartościowe dania.
O nas
O nas

Dietetyk: mgr inż. Marek Zborowski

Nasz dietetyk to specjalista i praktyk w dziedzinie żywienia, właściwa osoba na właściwym miejscu. To "nasz" specjalista z zakresu żywności oraz żywienia należący do Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD) zrzeszającego dietetyków dyplomowanych. Trafnie dokonuje analizy sposobu odżywiania się, ukierunkowuje do zmiany nawyków żywieniowych i dostosowuje dietę do trybu życia i stanu zdrowia. Jego dobra organizacja pracy, empatia, komunikacja na najwyższym poziomie i chęć współpracy działają jak magnes przez co Pacjent zawsze czuje się bezpiecznie i zaopiekowany. Czerpie przyjemność ze swojej pracy i dzięki temu każda rozmowa, dobór diety i działania gwarantują osiągnięcie planu. Jest niezastąpiony w kontaktach z Pacjentami naszego Cateringu i Centrum Dietetycznego - Dietering. Idealnie trafia w sedno problemu i dobiera odpowiednie działania zmierzające do celu. To on zajmuje się opracowywaniem jadłospisów dla różnych grup ludzi, bierze pod uwagę wszystkie elementy wpływające na funkcjonowanie organizmu tj. wiek, stan zdrowia, tryb życia itp. To on pomoże Ci bezpiecznie schudnąć i wspomoże proces leczenia różnych chorób poprzez dobór odpowiednio zbilansowanej diety.
O nas

Beata Gołyźniak

Szefowa - kobieta XXI wieku, przedstawicielka płci pięknej na jednym z najwyższych stanowisk w Dieteringu. Właściwa osoba na właściwym miejscu, sprawnie zarządzająca firmą i całym zespołem. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi problemami i nietypowymi sytuacjami. Aktywna testerka wszystkich naszych diet dostępnych w Dieteringu. Szczególnie poleca Post Warzywno-Owocowy potwierdzając i udowadniając tym samym, że ma on zbawienny wpływ na oczyszczenie i lepsze funkcjonowanie organizmu.

Anna Michalik

Konsultantka BOK, jeden z najmilszych głosów w słuchawce. Z satysfakcją odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości zadawane przez Klienta związane z usługami i dietami oferowanymi przez Dietering. Z uśmiechem na twarzy i w głosie, udziela informacji i przyjmuje zamówienia przekazując je do realizacji. Jest pomocna w rozwiązywaniu problemów oraz jeśli się zdarzą, również w przyjmowaniu reklamacji Klientów.

Agata Gruca

Konsultantka BOK, pierwszy głos w słuchawce, który zawsze jest na TAK. Pomocna i uczynna dusza Dieteringu. W rozmowie z Klientem zawsze miła, przyjemna i wyrozumiała, profesjonalnie i rzeczowo prezentuje dostępną ofertę produktów i usług oraz czuwa nad systemem, który chłonie Wasze zamówienia. Jest zawsze na miejscu, gotowa by doradzić, przyjąć zamówienie i przekazać je do realizacji. Dba o terminowość dostaw i zadowolenie Klienta a w razie potrzeby zajmuje się rozwiązywaniem sytuacji kryzysowych.

Katarzyna Kościsz

specjalista ds. marketingu i szkoleń. Ta Pani zajmuje się badaniami marketingowymi, zarządza marką, reklamą, public relations oraz publicity. Z przyjemnością przygotowuje oferty handlowe dla potencjalnych Klientów i robi reaserch rynku. Dwoi się i troi, aby oferty były dla Was atrakcyjne i zachęcały do podjęcia długofalowej współpracy z Dieteringiem. Nadzoruje firmy dostarczające produkty i usługi marketingowe i dba aby być na fali cateringowej.
Onas5
Onas3
Onas4
Onas1
Onas2

Czy wiesz, ile kcal spożywać, żeby osiągać swoje cele?

Sprawdź w naszym kalkulatorze

Jeśli jednak wciąż masz wątpliwości lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym dietetykiem na bezpłatną poradę.

Nasi partnerzy

partner6
partner5
partner4
partner3
partner2
partner1
Medal_firma_roku_2022