Przejdź do treści

Catering dietetyczny Włocławek

Włocławek – zabytki i atrakcje

Włocławek to historyczne miasto obfitujące w liczne zabytki i atrakcje, takie jak bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP z XIV wieku albo kościół św. Witalisa, będący najstarszą ceglaną budowlą w mieście.
Poza zabytkami sakralnymi z całą pewnością warto również zobaczyć we Włocławku Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiego z ekspozycją „Fajans włocławski”. Miasto słynie z produkcji ręcznie ozdabianej ceramiki. Po obejrzeniu historycznych wyrobów fajansowych w muzeum, warto więc też odwiedzić firmowy sklep, w którym można nabyć autentyczną porcelanę z Włocławka.

 

oNUbCw7T92475Xh

Zamawiasz Zdrowy Fit
catering Włocławek

QtbUTKrE6PYHG5Q

Otrzymujesz dietę z dowozem
na terenie miasta Włocławek

Tu0tbygfUqNkGyI

Cieszysz się zdrowym jedzeniem
i świetną sylwetką

Jak działa dieta z dostawą

Tradycyjna kuchnia włocławska

Włocławek słynie nie tylko z ciekawych zabytków i muzeów, ale również smacznej, tradycyjnej kuchni. Do charakterystycznych potraw regionalnych należy żurek przygotowywany na zakwasie z razowej, żytniej mąki. Często wykorzystywanym lokalnie w rozmaitych potrawach składnikiem jest kiszona albo świeża kapusta, z której gotuje się zupy oraz gęste potrawy, zwykle z dodatkiem fasoli i grochu. Do chętnie stosowanych w kuchni dodatków należy ponadto sok z kiszonej kapusty, stanowiący bazę do przygotowywania zup, a także służący do zakwaszania potraw. Jednym z najważniejszych smakołyków na wigilijnym stole jest też kapusta z grochem.

Polecany catering Włocławek

Wszystkim osobom pragnącym odżywiać się zdrowo i smacznie oferujemy nasze usługi cateringowe. Zapewniamy indywidualnie dopasowaną, opartą na najlepszej jakości składnikach dietę pudełkową z dowozem pod dowolny adres we Włocławku i okolicznych miejscowościach. Oferujemy szeroki wybór jadłospisów, wśród których każdy znaleźć może menu odpowiadające swoim potrzebom i gustom.

Proponujemy dietę odkwaszającą, śródziemnomorską, bez owoców morza i ryb, jak również wegetariańską. Ponadto polecamy menu o niskim indeksie glikemicznym, bez glutenu i laktozy. Nasi Klienci chętnie wybierają również dietę ketogeniczną, post św. Hildegardy lub warzywno-owocowy.

Jeśli więc interesuje Cię smaczna i zdrowa dieta pudełkowa, Włocławek to natomiast Twoje miejsce zamieszkania, skorzystaj z usług firmy DIETERING. Wybierając naszą ofertę, masz pewność otrzymania najlepszej jakości posiłków, odpowiednio zbilansowanych i dopasowanych do Twoich potrzeb. Potrawy przygotowujemy z wyselekcjonowanych składników pochodzących od lokalnych rolników. Są one zawsze świeże i dostarczone w umówionym czasie.

Jakie diety oferujemy?

Catering dietetyczny we Włocławku powinien być różnorodny, dlatego oferujemy 14 rodzajów diet o różnej kaloryczności. W ofercie Dieteringu czekają na Ciebie również detoksy sokowe i posty warzywno-owocowe. Zapoznaj się z dokładną ofertą dostępną na stronie internetowej.

W jakich godzinach dostarczamy catering dietetyczny we Włocławku?

Nasi dostawcy dostarczają catering dietetyczny we Włocławku w godzinach nocnych i porannych – dokładny czas zależy od lokalizacji. Twoja dieta pudełkowa trafi pod wskazane drzwi między 2:00 a 8:00. Podczas kupowania diety możesz wybrać preferowane godziny dostarczenia.

Jaką kaloryczność diety wybrać?

Kaloryczność powinna zostać dopasowana indywidualnie do danej osoby, dlatego przed zakupem diety pudełkowej we Włocławku zalecamy kontakt z dietetykiem, który na podstawie wywiadu dobierze zapotrzebowanie kaloryczne. Możesz również samodzielnie wyliczyć kcal, korzystając z dostępnych w internecie kalkulatorów.


Medal_firma_roku_2022