Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Włocławek

Dieta pudełkowa Włocławek

 

Włocławek – zabytki i atrakcje

Włocławek to historyczne miasto obfitujące w liczne zabytki i atrakcje, takie jak bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP z XIV wieku albo kościół św. Witalisa, będący najstarszą ceglaną budowlą w mieście. 
Poza zabytkami sakralnymi z całą pewnością warto również zobaczyć we Włocławku Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiego z ekspozycją „Fajans włocławski”. Miasto słynie z produkcji ręcznie ozdabianej ceramiki. Po obejrzeniu historycznych wyrobów fajansowych w muzeum, warto więc też odwiedzić firmowy sklep, w którym można nabyć autentyczną porcelanę z Włocławka.

 

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Włocławek

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Włocławek

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Tradycyjna kuchnia włocławska

Włocławek słynie nie tylko z ciekawych zabytków i muzeów, ale również smacznej, tradycyjnej kuchni. Do charakterystycznych potraw regionalnych należy żurek przygotowywany na zakwasie z razowej, żytniej mąki. Często wykorzystywanym lokalnie w rozmaitych potrawach składnikiem jest kiszona albo świeża kapusta, z której gotuje się zupy oraz gęste potrawy, zwykle z dodatkiem fasoli i grochu. Do chętnie stosowanych w kuchni dodatków należy ponadto sok z kiszonej kapusty, stanowiący bazę do przygotowywania zup, a także służący do zakwaszania potraw. Jednym z najważniejszych smakołyków na wigilijnym stole jest też kapusta z grochem.

separator 1

Polecany catering Włocławek

Wszystkim osobom pragnącym odżywiać się zdrowo i smacznie oferujemy nasze usługi cateringowe. Zapewniamy indywidualnie dopasowaną, opartą na najlepszej jakości składnikach dietę pudełkową z dowozem pod dowolny adres we Włocławku i okolicznych miejscowościach. Oferujemy szeroki wybór jadłospisów, wśród których każdy znaleźć może menu odpowiadające swoim potrzebom i gustom.

Proponujemy dietę odkwaszającą, śródziemnomorską, bez owoców morza i ryb, jak również wegetariańską. Ponadto polecamy menu o niskim indeksie glikemicznym, bez glutenu i laktozy. Nasi Klienci chętnie wybierają również dietę ketogeniczną, post św. Hildegardy lub warzywno-owocowy.

Jeśli więc interesuje Cię smaczna i zdrowa dieta pudełkowa, Włocławek to natomiast Twoje miejsce zamieszkania, skorzystaj z usług firmy DIETERING. Wybierając naszą ofertę, masz pewność otrzymania najlepszej jakości posiłków, odpowiednio zbilansowanych i dopasowanych do Twoich potrzeb. Potrawy przygotowujemy z wyselekcjonowanych składników pochodzących od lokalnych rolników. Są one zawsze świeże i dostarczone w umówionym czasie.

separator 2