Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Tychy

Dieta pudełkowa Tychy

 

Catering dietetyczny Dietering to odpowiednio skomponowane, zbilansowane i dobrane do indywidualnych potrzeb klienta posiłki. Oferta obejmuje różne typy żywienia, od diety bez laktozy, przez witariańską, aż po ketogeniczną czy STANDARD. Dostępność diety pudełkowej w Tychach zapewnia jej świeżość i dostawę na czas.

Przyjazny catering dietetyczny

Nasz catering w Tychach przygotowywany jest przez profesjonalnych kucharzy i pasjonatów gotowania oraz dietetyki. Obalamy mit katorżniczej diety, który intensywnie zakorzenił się w polskiej świadomości, a jego konsekwencje ponoszą nie tylko dorośli, ale coraz częściej dzieci. Dieta nie musi być męką, jeśli odpowiednio dobierzemy składniki i posiłki do zapotrzebowania na kalorie, wieku, płci i prowadzonego stylu życia. Dieta pudełkowa może stanowić nie tylko zdrowy, ale wygodny i przyjemny styl życia. 

Dieta pudełkowa - jak to działa?

Przed rozpoczęciem dostaw, należy wybrać pożądany rodzaj diety. Wśród oferowanych przez firmę znajdują się m. in. dieta STANDARD - nie od dziś uznana za jedną z najbardziej zdrowych i wartościowych rodzajów żywienia, jest pełna warzyw, owoców i pełnoziarnistych zbóż, a także nasion, chudego mięsa i ryb. To doskonały sposób żywienia dla osób aktywnych, a jednocześnie dbających o zdrowie i linię. Dieta ketogeniczna z kolei eliminuje cukry proste i znacznie redukuje ilość węglowodanów, proawdząc w ten sposób do szeregu korzyści, jakimi jest redukcja masy ciała bez wyraźnego odczucia spadku energii oraz zmęczenia. Osoby dążące do intensywnego oczyszczenia organizmu mogą skorzystać z diety warzywno-owocowej lub koktajlowego detoxu. Posiłki są dostarczane przez kuriera na terenie Tych w godzinach od 2 do 9 pod drzwi wskazanego adresu. Posiłek niedzielny dostarczany jest razem z sobotnim. 

Dostawa diety pudełkowej w Tychach

W ofercie cateringów dietetycznych w Tychach, marka Dietering wyróżnia się profesjonalizmem, wieloletnim doświadczeniem i bogatą różnorodnością. Codzienne świeże i urozmaicone posiłki dostarczane są w postaci pierwszego i drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. Liczne opinie zadowolonych klientów wskazują, że przygotowana i dostarczona pod drzwi żywność zmienia ich styl życia, zwiększa zadowolenie i pewność siebie, a przede wszystkim - doprowadza do redukcji wagi i poprawia stan zdrowia. 
Zachęcamy do skorzystania z cateringu dietetycznego w Tychach z Dietering.com!

 

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Tychy

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Tychy

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa

 

dla osób aktywnych zawodowo
dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty
dla osób, które chcą schudnąć
dla osób, które chcą oczyścić organizm
dla osób które chcą odzyskać siłę, witalność i zdrowie
separator 1
separator 2