Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Szczecin

Dieta pudełkowa Szczecin

 

Catering dietetyczny Dietering to Twój indywidualnie dobrany program żywieniowy oparty na zasadach diety pudełkowej, skomponowanej z najlepszej jakości, świeżych, polskich składników, pochodzących z upraw rolnych na terenie Małopolski. Każde nasze danie zawiera bogactwo składników odżywczych, witamin i minerałów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sprawdź, jaką ofertę cateringu dietetycznego w Szczecinie przygotowaliśmy dla Ciebie!

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Szczecin

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Szczecin

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Dieta pudełkowa w Szczecinie - jakie są zasady diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa w Szczecinie obejmuje 12 zróżnicowanych jadłospisów, opracowanych w oparciu o osobiste preferencje smakowe, zalecenia lekarskie, bądź efekty, jakie można uzyskać za pomocą rodzaju spożywanych produktów spożywczych. Po wyborze odpowiedniego menu oraz kaloryczności, każdy klientów Dietering otrzymuje codziennie 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, których zadaniem jest usprawnienie pracy układu pokarmowego, polepszenie metabolizmu oraz naturalna utrata zbędnych kilogramów. Dzięki nisko przetworzonym, świeżym i bogatym w mikro- oraz makroskładniki potrawom organizm jest również w stanie stopniowo oczyścić się z toksyn, wzmocnić swoją odporność i poprawić ogólne samopoczucie - a to wszystko bez wyrzeczeń, głodzenia się i odczuwania potrzeby podjadania.

separator 1

Catering dietetyczny Szczecin - komu poleca się dietę pudełkową?

Dietering kieruje swoją ofertę cateringu dietetycznego wszystkim, którzy pragną odżywiać się zdrowiej i w rozsądny sposób zadbać o szczuplejszą sylwetkę. Dieta pudełkowa będzie idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby aktywnej zawodowo i fizycznie, a także dla osób ze specjalnymi zaleceniami dietetycznymi, na przykład dla cierpiących na nadwagę, niedowagę, cukrzycę czy nietolerancję laktozy. Niezależnie od tego, co powstrzymuje Cię przed dobrą zmianą sposobu żywienia - sprawimy, że codzienna dieta będzie dla Ciebie nie tylko zaspokojeniem potrzeb, ale także sposobem na lepsze zdrowie i samopoczucie. Zamawiając catering dietetyczny, możesz zapomnieć o konieczności robienia zakupów, gotowania i zmywania. Przygotujemy dla Ciebie codziennie świeże, smaczne i aromatyczne posiłki, a następnie dostarczymy je pod wskazany adres. Odchudzanie i dbanie o zdrowie nigdy nie były łatwiejszym zadaniem. Dzięki diecie pudełkowej schudniesz i poczujesz się lepiej, a zaoszczędzony czas przeznaczysz na to, co naprawdę sprawia Ci przyjemność.

separator 2