Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Śląskie

Nasz catering w Chorzowie kierujemy nie tylko do osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale również do tych, które mają problem z nadwagą, niedowagą, czy alergią pokarmową. Przygotowując jadłospis, bierzemy pod uwagę styl życia, preferencje żywieniowe, wagę, aktywność fizyczną i zdrowie klienta. W Gliwicach możesz zdecydować się m.in. na dietę bezglutenową. Jest niezbędna do opanowania objawów nadwrażliwości na gluten. Obejmuje m.in. owoce i warzywa, fasolę, nasiona strączkowe, orzechy, jajka, chude, nieprzetworzone mięso, ryby, drób oraz większość niskotłuszczowych produktów mlecznych. Jeśli zamówisz catering w Częstochowie i wybierzesz dietę bez glutenu, możesz być pewny, że będzie oparta na naturalnie bezglutenowych produktach. Nasz dietetyczny catering Sosnowiec, zadba nie tylko o Twoje zdrowie fizyczne, ale też o nastrój.

Korzystając z naszej oferty, możesz zaoszczędzić sporo czasu. Co ważne, sam decydujesz, gdzie i kiedy chcesz otrzymać posiłki.  Do przygotowywania posiłków używamy tylko świeżych produktów wysokiej jakości. Dbamy również o odpowiednią dawkę kaloryczną. Zwracamy też uwagę na to, by dieta była urozmaicona i zawierała właściwą ilość witamin oraz minerałów. Catering w Tychach proponuje zdrowe i pyszne posiłki. Staramy się pokazać, że dieta wcale nie musi być nudna i kojarzyć się z pasmem wyrzeczeń.

Catering w Katowicach powstał z myślą o zabieganych osobach, które mimo wszystko chcą się zdrowo odżywiać. Współpracujemy z doświadczonymi kucharzami, dietetykami i sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami.  Pomogą w utrzymaniu prawidłowej wagi. Poprawią samopoczucie i dodadzą energii na cały dzień. Na życzenie klienta możemy wykluczyć z menu określone produkty, np. mięso, nabiał, czy orzechy. Proponowana przez nas żywność opiera się na starannie wyselekcjonowanych składnikach odżywczych. Możesz być pewny, że została dokładnie przebadana i jest wolna od toksyn.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Bytom
Będzin
Chorzów
Częstochowa
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Gliwice
Mikołów
Mysłowice
Piekary Śląskie
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Tychy
Zabrze
Łaziska Górne
Katowice
Bielsko-Biała
Pszczyna
Czechowice-Dziedzice
Mazańcowice
Łojki
Wyrazów
Wierzchowisko
Wola Kiedrzyńska
Antoniów
Brzeziny-Kolonia
Sobuczyna
Brzeziny Nowe
Nowa Szarlejka
Rogoźnik
Chudów
Gierałtowice
Paniówki
Przyszowice
Goczałkowice-Zdrój
Kobiór
Ornontowice
Gostyń
Wyry
Szałsza
Skoczów
Ustroń
Żywiec
Radzionków
Knurów
Lędziny
Imielin
Orzesze
Ruda Śląska
Świętochłowice