Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Rybnik

Dieta pudełkowa Rybnik

 

Dobre samopoczucie zaczyna się na talerzu - nasza dieta ma ogromny wpływ na nasze zdolności umysłowe, siły witalne i gotowość do działania. Zbilansowane posiłki to podstawa - jednak nie każdy ma zawsze czas i chęci, by samodzielnie przygotowywać nie tylko wartościowe, ale i smaczne dania. Jednak istnieje kompromis - dieta pudełkowa. Jest to rozwiązanie, które w ostatnim czasie zdobywa ogromne grono zwolenników i pozwala zaoszczędzić czas, potrzebny na zrobienie zakupów i gotowanie bez konieczności rezygnacji z odpowiedniej diety. Catering dietetyczny w Rybniku ma jeszcze jedną ważną zaletę - dostarczane posiłki są zawsze świeże i pełne wartości odżywczych, w dodatku bez konieczności wychodzenia z domu - wystarczy podać adres i wybrać termin.

Catering dietetyczny - wybierz najlepszą dietę dla siebie

W ramach cateringu dietetycznego masz możliwość wyboru odpowiadającej Ci ilości kalorii, którą z łatwością dostosujesz do swojego celu dietetycznego, możesz wybrać czy ma to być dieta redukcyjna, zrównoważona czy dla osób aktywnych. 

Dieta pudełkowa w Rybniku - plan żywieniowy dostosowany do Twojego życia

Masz szczególne wymagania dietetyczne? Poszukujesz cateringu dietetycznego w Rybniku? Nie jesz glutenu, laktozy lub mięsa? A może potrzebujesz oczyszczenia lub posiłków dostosowanych do Twojego aktywnego trybu życia? Z cateringiem dietetycznym z łatwością wybierzesz plan żywieniowy dla siebie. 
W Dietering do wyboru jest aż 12 planów dietetycznych, w tym m.in. dieta:
● STANDARD,
● bez glutenu,
● bez laktozy,
● wegetariańska,
● ketogeniczna,
● dla aktywnych,
● post owocowo-warzywny.
W ofercie znajduje się także plan oczyszczający Koktajl Detox, oparty o soki i surówki ze świeżych warzyw i owoców oraz dieta o niskim indeksie glikemicznym, szczególnie polecana dla osób z cukrzycą typu 2, a także osób, które chcą obniżyć poziom glukozy we krwi (ze względu na insulinooporność czy stan przedcukrzycowy). Dla osób stosujących post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej przygotowaliśmy specjalną dietę wyprowadzającą, która stopniowo przyzwyczai organizm do zdrowych produktów, które nie były spożywane w czasie postu.
 
Z Dietering zdrowie i wymarzona sylwetka są na wyciągniecie ręki. Dzięki możliwości zapoznania się z menu na każdy dzień w najbliższym tygodniu łatwiej zmotywujesz się do działania i wytrwasz w swoich postanowieniach. Sprawdź i wybierz dla siebie najlepszą dietę pudełkową w Rybniku.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Rybnik

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Rybnik

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa

 

dla osób aktywnych zawodowo
dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty
dla osób, które chcą schudnąć
dla osób, które chcą oczyścić organizm
dla osób które chcą odzyskać siłę, witalność i zdrowie
separator 1

separator 2