Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Rejestracja
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Poznań

Dieta pudełkowa Poznań

 

Już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, zmieniając dotychczasową dietę na dietę pudełkową Dietering. Nasz catering dietetyczny to oferta obejmująca aż 12 zróżnicowanych menu, skomponowanych z najlepszej jakości, świeżych składników pozyskiwanych od rolników z terenów Małopolski. Sprawdź, dlaczego warto przetestować dietę pudełkową w Poznaniu!

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Poznań

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Poznań

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Catering dietetyczny - czym jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to pięć idealnie skomponowanych posiłków na każdy dzień. W zależności od wybranego jadłospisu, mogą to być potrawy wegetariańskie, bezglutenowe, bez laktozy czy też oparte na zasadach diety śródziemnomorskiej. Do wyboru masz aż 12 różnych menu, dostosowanych do Twoich osobistych preferencji, zaleceń lekarskich lub efektów, jakie pragniesz uzyskać za pomocą spożywanych składników odżywczych. Zadaniem diety pudełkowej jest dostarczenie organizmowi odpowiednio zbilansowanych posiłków w regularnych odstępach czasu, dzięki czemu układ trawienny może pracować bardziej wydajnie, usprawniając metabolizm oraz pozwalając szybko i bez wyrzeczeń stracić na wadze. Dania serwowane przez Dietering są także nisko przetworzone oraz bogate w cenne witaminy i minerały, dzięki czemu jedząc, oczyszczasz organizm z toksyn, poprawiasz swoją odporność i dbasz o doskonałe samopoczucie.

separator 1

Dieta pudełkowa w Poznaniu - dla kogo?

Nasz catering dietetyczny w Poznaniu powstał z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o siebie i odżywiać się lepiej, jednak nie mają takiej możliwości. Nieważne, czy jest to spowodowane brakiem czasu, odpowiedniej wiedzy czy zdeterminowania - nasza dieta pudełkowa powstała po to, aby sprawić, że prawidłowe żywienie będzie łatwe dla każdego. Dietering kieruje swoją ofertę przede wszystkim do osób aktywnych zawodowo i fizycznie oraz osób ze specjalnymi zaleceniami lekarskimi, czyli cierpiących na nadwagę, niedowagę, cukrzycę, nietolerancję glutenu lub laktozy. Na dietę pudełkową powinien zdecydować się również każdy, kto pragnie zrzucić zbędne kilogramy - bez podjadania, głodzenia się i wyrzeczeń.

Zamawiając dietę pudełkową, samodzielnie wybierasz swój jadłospis oraz kaloryczność posiłków, a my przygotowujemy dla Ciebie 5 potraw dziennie i dostarczamy je pod wskazany adres. Zapomnij zatem o codziennych zakupach, gotowaniu i zmywaniu, a także chęci podjadania niezdrowych przekąsek - z nami schudniesz i poczujesz się dużo lepiej bez żadnego wysiłku!

separator 2