Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Poznań

Dieta pudełkowa Poznań

 

Nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków? Zależy Ci na diecie, w które nie brak żadnych wartości odżywczych, a która jest zarazem smaczna i zachęca do regularnego spożywania posiłków? W takiej sytuacji doskonałym wyborem dla Ciebie jest dieta pudełkowa.


Oferowany catering dietetyczny w Poznaniu to oferta skierowana do osób, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu samodzielnie przygotowywać posiłków albo po prostu nie przepadają za gotowaniem. Regularnie dostarczane posiłki o odpowiednim bilansie kalorycznym i właściwym poziomie makroskładników ułatwiają zmianę nawyków żywieniowych, a to klucz do lepszego samopoczucia, poprawy zdrowia czy wyników sportowych.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Poznań

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Poznań

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Jak zadbać o zdrową dietę i zmianę nawyków?

Na pewno nie raz decydowałeś się na jedzenie lepiej zbilansowanych, zdrowszych posiłków, a po krótkim czasie porzucałeś swoje plany. Przyczynami mogły być brak czasu, niechęć do gotowania czy po prostu niedoprawione posiłków, które niekoniecznie odpowiadały Twoim gustom. Catering dietetyczny w Poznaniu to gwarancja smacznych, zdrowych dań dopasowanych do Twoich potrzeb, ale również oczekiwań względem smaku czy składników. Bez względu na ograniczenia czy wybraną kaloryczność wszystkie posiłki są zbilansowane i zdrowe. Podlegają one regularnej kontroli pod kątem jakości i smaku.

 

Dieta z dostawą do domu w Poznaniu

Jeżeli trenujesz amatorsko albo zawodowo, chcesz zwiększyć masę mięśniową albo schudnąć lub po prostu zależy Ci na poprawie wytrzymałości lub wydolności – dieta może w tym pomóc. Przygotowane w ramach cateringu dietetycznego w Poznaniu posiłki są skoncentrowane na celu, który chcesz osiągnąć. Pod tym względem dobierana jest między innymi ich kaloryczność albo proporcje makroskładników.

Wybierając catering dietetyczny nie musisz obawiać się o brak efektów odchudzania lub zwiększania masy. Posiłki są stworzone w taki sposób, aby nie generować problemów, na przykład efektu jojo, zaburzeń gastrycznych. Nie musisz wyrzekać się swoich ulubionych dań, bo często otrzymasz je po prostu w ulepszonej, zdrowszej formie.

separator 1

Twoje preferencje mają znaczenie!

Ogromną zaletą cateringu dietetycznego w Poznaniu jest możliwość określenia, które składniki mają się pojawiać w diecie, a które raczej nie. To Ty decydujesz, co lubisz, a czego wolisz unikać. Możesz określić z góry, ile posiłków dziennie chcesz i jesteś w stanie spożywać. W rozpisce zostaną ujęte nawet Twoje ulubione przekąski. Nie musisz odmawiać sobie dań słodkich albo ostrych – wszystkie te opcje będą dostępna w Twojej nowej, gotowej diecie.

Catering dietetyczny w Poznaniu dostarcza specjalnie umówiony kierowca dokładnie pod ten adres, który podasz przy zamówieniu. Co więcej, będzie on czekał na Ciebie zawsze o określonej porze – sam wybierasz, kiedy chcesz mieć posiłki pod ręką. Możesz zamówić je do domu albo bezpośrednio do pracy. Postaw na zdrowie i wybierz wygodny sposób na zbilansowaną, zdrową, dopasowaną do Twoich potrzeb dietę.

 

separator 2