Przejdź do treści

Catering dietetyczny Opole

Dieta, to słowo dla wielu osób brzmi strasznie. Kojarzy się bowiem z monotonnymi, niesmacznymi posiłkami, drogimi zakupami oraz godzinami spędzonymi w kuchni. Nie musi jednak tak być. Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którym zależy na zdrowiu i atrakcyjnej sylwetce, a którzy chcą uniknąć wyrzeczeń i męczarni.

Dieta pudełkowa, co to właściwie jest i czemu warto z niej skorzystać?

Nazwa diety wywodzi się od sposobu jej dostarczania. Poszczególne posiłki zapakowane są w oddzielne pojemniczki, dzięki czemu można je spożyć w dowolnym momencie i dowolnym miejscu. Dieta pudełkowa w Opolu obejmuje 5 starannie skomponowanych i przygotowanych posiłków, które codziennie trafiają do klienta we wskazanym przez niego miejscu. Catering dietetyczny ma trzy ogromne zalety. Po pierwsze, ponieważ diety oferowane przez Dietring układane są przez profesjonalnych dietetyków, są one doskonale zbilansowane. Dostarczą więc odpowiednią ilość mikro- i makroskładników oraz właściwą dla nas liczbę kalorii. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które chcą utrzymać masę ciała lub schudnąć. Drugą zaletą wiążącą się ze stosowaniem diety pudełkowej jest bardzo duża oszczędność czasu. Odpada konieczność zrobienia zakupów, przygotowania z nich posiłku oraz posprzątania po całym procesie. W perspektywie miesiąca jest to nawet kilka godzin wolne czasu, który można spożytkować w inny sposób. Zaleta trzecia to smak, to jest naprawdę pyszne jedzenie, a nie nudny kurczak z ryżem.

Do kogo jest skierowana usługa cateringu dietetycznego?

Zamawianie gotowych posiłków na cały dzień wydawać się może fanaberią, ale tak naprawdę dieta pudełkowa stanowi znakomite rozwiązanie dla bardzo wielu osób. Wielu z nas chciałoby się zdrowo odżywiać, ale nie mają czasu na gotowanie. W takim przypadku catering dietetyczny sprawdzi się doskonale. Taki sposób żywienia sprawdzi się także w przypadku osób mieszkających w pojedynkę (bo nie ma sensu gotować tylko dla siebie) czy pracowników w delegacjach (bo nie ma gdzie gotować). Nie można oczywiście pominąć tych, którzy chcą nieco schudnąć. Ponieważ dieta pudełkowa zawiera ściśle określoną ilość kalorii będą oni mogli bardzo dokładnie kontrolować co i w jakich ilościach spożywają. Martwisz się, że nie będziesz mógł skorzystać z usług firm Dietering, bo nie jesz mięsa, glutenu, laktozy? Bez obaw – catering dietetyczny w Opolu obejmuje wiele rodzajów diet, w tym wegetariańską, ketogeniczną, o niskim IG czy bezglutenową. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

oNUbCw7T92475Xh

Zamawiasz Zdrowy Fit
catering Opole

QtbUTKrE6PYHG5Q

Otrzymujesz dietę z dowozem
na terenie miasta Opole

Tu0tbygfUqNkGyI

Cieszysz się zdrowym jedzeniem
i świetną sylwetką

Jak działa dieta z dostawą

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa

  • dla osób aktywnych zawodowo
  • dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty
  • dla osób, które chcą schudnąć
  • dla osób, które chcą oczyścić organizm
  • dla osób które chcą odzyskać siłę, witalność i zdrowie


Medal_firma_roku_2022