Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Olsztyn

Dieta pudełkowa Olsztyn

 

Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa Olsztyn

Chcesz odżywiać się zdrowo i smacznie, ale nie masz czasu na długotrwałe przygotowywanie wartościowych posiłków? Skorzystaj z oferty firmy DIETERING. Proponujemy wysokiej jakości catering w Olsztynie. Codziennie dostarczamy pyszne i zdrowe, bogate w cenne składniki i witaminy posiłki, dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb. Nasz asortyment obejmuje różne diety, m.in. bez ryb i owoców morza, wegetariańską, o niskim indeksie glikemicznym, ketogeniczną, warzywno-owocową oraz wiele innych.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Olsztyn

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Olsztyn

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Tradycyjna kuchnia w Olsztynie

Olsztyn słynie z wielu tradycyjnych, pysznych potraw. Warmińska kuchnia wyróżnia się bogactwem smaków i aromatów, które odzwierciedlają historię ziem zamieszkałych przez kolejne pokolenia różnych grup kulturowych i etnicznych. Obfituje w potrawy z ziemniaków, kapusty i mięsa, a także mączne, w tym zwłaszcza pierogi i kluski, tzw. dzyndzałki warmińskie.

Region jest bogaty w ryby: sandacze, okonie, trocie, sieje, węgorze i szczupaki, które są często i chętnie wykorzystywane w kuchni. Warto również wspomnieć o lokalnych serach, wędlinach, pieczywie, miodach oraz innych specjałach, produkowanych w klasyczny sposób według tradycyjnych receptur. Nie wolno zapominać też o piwie, a zwłaszcza niepasteryzowanym piwie warzonym w lokalnym browarze „Kormoran”.

separator 1

Olsztyn – najważniejsze zabytki i atrakcji

Olsztyn to stolica Warmii, każdego roku przyciągająca wielu turystów z Polski i innych krajów. Miasto może się poszczycić licznymi zabytkami oraz pięknymi jeziorami. Zwiedzanie Olsztyna warto rozpocząć od historycznego Starego Miasta z okazałą Wysoką Bramą pełniącą niegdyś funkcję garnizonu, Targiem Rybnym z XIV wieku oraz Domem Gazety Olsztyńskiej, w którym w pierwszej połowie XX wieku mieściły się drukarnia oraz redakcja polskojęzycznej Gazety Olsztyńskiej. Na XVI-wiecznym Rynku Starego Miasta warto obejrzeć również ratusz i kamienice. Na uwagę zasługuje też gotycka Bazylika pw. św. Jakuba oraz urokliwe parki: Centralny oraz Podzamcze. Odwiedzając Olsztyn, nie sposób nie przysiąść także na słynnej ławeczce-pomniku Mikołaja Kopernika.

separator 2