Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Mysłowice

Dieta pudełkowa Mysłowice

 

Catering dietetyczny DIETERING to pyszne posiłki pełne witamin i składników odżywczych, które zapewnią Ci energię oraz dobre samopoczucie na każdy dzień.

Nasz fit catering przeznaczony jest nie tylko dla osób chcących się zdrowo odżywiać, ale również dla zmagających się z nadwagą, niedowagą lub specjalnymi zaleceniami zdrowotno-dietetycznymi. Do naszych diet używamy tylko i wyłącznie naturalnych i świeżych produktów pochodzących od lokalnych rolników z Małopolski i rejonów Zakopanego.

Catering dietetyczny czyli dieta pudełkowa z dowozem to prosty i wygodny sposób na zdrowie, dobre samopoczucie i świetną sylwetkę.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Mysłowice

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Mysłowice

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Mysłowice to historyczne miasto leżące na Górnym Śląsku. Jego początki sięgają XI wieku. Do dziś zachowało się w nim kilka budynków świadczących o średniowiecznym pochodzeniu miasta. Najstarszym obiektem murowanym jest stojący w pobliżu Rynku kościół farny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, wzniesiony ok. XIV w. W trakcie wizyty w Mysłowicach warto również zobaczyć barokowo-klasycystyczny kościół filialny pw. św. Krzyża, XIX-wieczny dekoracyjny ratusz o pałacowym charakterze, secesyjne kamienice przy Rynku czy neogotycki kościół ewangelicki Apostołów Piotra i Pawła. W Mysłowicach nie brakuje również cyklicznych imprez kulturalnych, wśród których do najbardziej znanych należą Międzynarodowy Festiwal Sztuki MEDIAWAVE, Mysłowicka Jesień Bluesowa czy Międzynarodowe Mysłowickie Zaduchy Jazzowe.

Dieta pudełkowa w Mysłowicach

Z myślą o wszystkich mieszkańcach Mysłowic, zainteresowanych zdrowym i smacznym jedzeniem, firma DIETERING przygotowała catering w Mysłowicach. W potrawach wykorzystujemy wyłącznie świeże i naturalne produkty pochodzące od lokalnych dostawców, co gwarantuje najwyższą jakość posiłków. 

Nasza dieta pudełkowa w Mysłowicach obejmuje szeroki wybór jadłospisów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań żywieniowych. Proponujemy specjalne diety dla osób zmagających się z niedowagą, nadwagą, a także o specjalnych zaleceniach zdrowotno-dietetycznych. W ofercie mamy catering po Katowicami obejmujący m.in. dietę wegetariańską, ketogeniczną i odkwaszającą, a także zestawy dla osób niespożywających ryb, owoców morza, laktozy czy glutenu. Przygotowaliśmy także dietę Active, która jest przeznaczona dla osób szczególnie aktywnych fizycznie, a także post św. Hildegardy, post warzywno-owocowy oraz dietę typu standard, idealną dla osób chcących się zdrowo i smacznie odżywiać każdego dnia.

Droga do zdrowia i pięknej sylwetki z firmą DIETERING jest bardzo prosta. Wystarczy, że zamówisz pyszny fit catering w Mysłowicach, a my dostarczymy Ci starannie przygotowane posiłki pod wskazany adres. Dzięki temu możesz cieszyć się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką bez konieczności samodzielnego przygotowywania potraw.

Interesuje Cię catering dietetyczny? Działamy w województwie śląskim również w innych miastach, m.in. w Żywcu, Katowicach i Częstochowie. Sprawdź wszystkie strefy dostawy i poleć naszą dietę pudełkową swoim znajomym!

separator 1

separator 2