Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Lublin

Dieta pudełkowa Lublin

 

Catering dietetyczny DIETERING to pyszne posiłki pełne witamin i składników odżywczych, które zapewnią Ci energię oraz dobre samopoczucie na każdy dzień.

Nasz fit catering przeznaczony jest nie tylko dla osób chcących się zdrowo odżywiać, ale również dla zmagających się z nadwagą, niedowagą lub specjalnymi zaleceniami zdrowotno-dietetycznymi. Do naszych diet używamy tylko i wyłącznie naturalnych i świeżych produktów pochodzących od lokalnych rolników z Małopolski i rejonów Zakopanego.

Catering dietetyczny czyli dieta pudełkowa z dowozem to prosty i wygodny sposób na zdrowie, dobre samopoczucie i świetną sylwetkę.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Lublin

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Lublin

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Poznaj miasto Lublin

Lublin położony jest nad rzeką Bystrzycą. Pod względem ludności zajmuje 6 miejsce w rankingu Polski. Historia miasta jest bardzo stara i sięga VI wieku n.e. Początkowo była to osada handlowa. Szlak Lublina prowadził aż nad Morze Bałtyckie. Oficjalna lokalizacja miasta odbyła się 15 sierpnia 1317 roku i dokonał jej Władysław Łokietek. Z kolei 2 lutego 1386 roku w Lublinie został wybrany król Władysław Jagiełło. Przekąska, która wielu kojarzy się z Lublinem to cebularz. Już w XIX wieku przepisy na jego wykonanie, przekazywane były z pokolenia na pokolenie. 

Wybierz zwiedzanie, którego nic nie ogranicza

Odwiedzasz miasto Lublin, ale nie chcesz tracić czasu na czekanie na jedzenie w restauracjach? A może jesteś na diecie i chcesz jeść ulubione posiłki bez względu na to gdzie się znajdujesz? Dieta pudełkowa w Lublinie dostarczana jest do wielu miast w Polsce. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubionymi potrawami bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz. Catering dietetyczny w Lublinie możesz zamówić nawet na jeden dzień. Dzięki temu możesz dbać o zdrowie i dobre samopoczucie, nawet jeśli w Lublinie jesteś tylko przejazdem.

Popraw swoje samopoczucie

Znasz to powiedzenie, że jesteś tym, co jesz? Okazuje się, że to co spożywamy ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Nic więc dziwnego, że catering dietetyczny w Lublinie cieszy się tak dużą popularnością. Wystarczy kilka kliknięć, aby zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Dieta pudełkowa w Lublinie to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią gotować, lecz cenią sobie wartościowe posiłki.

separator 1

Jesteśmy jednym z pierwszym fit cateringów w Polsce.

Istniejemy od 9 lat.

Od początku istnienia w naszym cateringu dietetyczny specjalizujemy się w nietolerancjach pokarmowych. Pomagamy zbilansować odpowiednie diety z bardzo zróżnicowaną kalorycznością.

Skontaktuj się z naszym dietetykiem aby skomponować dla siebie idealny zestaw diety pudełkowej!

Dieta pudełkowa aktualne menu

separator 2