Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Kraków

Dieta pudełkowa Kraków

 

Catering dietetyczny Dietering to 12 doskonale zbilansowanych diet pudełkowych, przygotowanych na bazie naturalnych i świeżych produktów lokalnych pozyskiwanych od rolników z terenu Małopolski. Nasze potrawy są najlepszym źródłem składników odżywczych, witamin i minerałów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Sprawdź, jaką ofertę diet pudełkowych w Krakowie przygotowaliśmy dla Ciebie!

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Kraków

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Kraków

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Catering dietetyczny - jakie korzyści płyną ze stosowania diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa to jadłospis opracowany na bazie dziennego zapotrzebowania organizmu na wszystkie składniki odżywcze oraz mikro- i makroelementy. Indywidualny catering dietetyczny w Krakowie zapewniany przez Dietering może zostać przygotowany w oparciu o 12 diet, takich jak dieta wegetariańska, bezglutenowa czy też detoksykacyjna. Każdy plan żywieniowy to 5 smacznych i świeżych posiłków dziennie, które w pełni zaspokajają wszystkie potrzeby żywieniowe organizmu. Dzięki spożywaniu niskoprzetworzonych, zdrowych dań w regularnych odstępach czasu możemy pożegnać się z problemem podjadania czy głodzenia, wyregulować pracę układu pokarmowego, naturalnie schudnąć, usunąć toksyny i poprawić swoją odporność. Jednocześnie nie tracimy czasu na zakupy, gotowanie czy zmywanie, możemy oddawać się swoim przyjemnościom oraz polepszyć zdrowie i samopoczucie bez żadnych wyrzeczeń!

separator 1

Dieta pudełkowa w Krakowie - komu polecamy catering dietetyczny?

Catering dietetyczny Dietering powstał z myślą o osobach, które pragną oczyścić swój organizm, zadbać o zdrowie i kondycję lub rozsądnie stracić na wadze. Jeśli nie masz czasu, odpowiedniej wiedzy lub możliwości, aby komponować i przygotowywać swój jadłospis samodzielnie - zdaj się na nas. Od 9 lat dostarczamy świeże i doskonale zbilansowane posiłki dla osób aktywnych zawodowo, osób z nadwagą lub niedowagą, sportowców oraz osób ze specjalnymi zaleceniami dietetyczno-zdrowotnymi. Bogaty wybór diet pozwala naszym klientom na wybór jadłospisu idealnie dostosowanego do swoich potrzeb i preferencji smakowych, dzięki czemu nasze dania są nie tylko zdrowe, ale również niezwykle smaczne. Zatem jeśli pragniesz oczyścić organizm z toksyn, stracić na wadze, a także polepszyć swoje zdrowie i samopoczucie bez wyrzeczeń - postaw na Dietering, który od lat specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych diet pudełkowych na terenie Krakowa.

separator 2