Przejdź do treści

Catering dietetyczny Kielce

Dieta pudełkowa dla zabieganych

Dieta pudełkowa w ostatnich latach dynamicznie zyskała na popularności wśród osób z całego świata. Tendencja ta podyktowana jest przede wszystkim zwiększonym poziomem świadomości żywieniowej oraz uznanie, iż to właśnie dieta stanowi jeden z kluczowych fundamentów zdrowego stylu życia. Z drugiej strony jednak praca czy spotkania biznesowe pochłaniają ogromną część doby, przez co czasu na przygotowywanie posiłków w swoim własnym kuchennym zaciszu, pozostaje znacznie mniej. Dieta pudełkowa stanowi alternatywę, łączącą w sobie zarówno szybkość przyrządzania dań, jak i zdrowie.

Zdrowa dieta pudełkowa Kielce

Nasz catering dietetyczny Kielce stanowi jeden z najlepszych i najczęściej wybieranych cateringów żywieniowych na terenie całej stolicy województwa świętokrzyskiego i okolic. Jednym z naszych głównych priorytetów jest przede wszystkim wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych u naszych Klientów. Z tego też powodu, komponowane przez nas pakiety żywieniowe są nie tylko zdrowe, ale także smaczne. Dzięki czemu z chęcią będziesz sięgać po nie na co dzień.

Najwyższej jakości diety pudełkowe w Kielcach

Jeśli dieta pudełkowa Kielce to coś, czego poszukujesz, nie mogłeś trafić lepiej. Do niekwestionowanych walorów oferowanego przez nas cateringu należy przykładanie najwyższej wagi do jakości produktów, z których będzie składał się posiłek. Są one starannie selekcjonowane – tak, aby wybrać te najlepsze. W następnych krokach zajmujemy się ich ewentualną obróbką termiczną – przyrządzamy potrawy tak, aby nie straciły swoich najcenniejszych wartości odżywczych. Na pierwszym miejscu stawiamy świeżość. Bierzemy pod uwagę również rodzaj składników, z których następnie przygotowujemy śniadania, obiady czy kolacje. Są one skomponowane w taki sposób, aby jeden każdy z posiłków dostarczył kompletu niezbędnych makroelementów oraz mikroelementów. Do każdego z nich dodajemy świeże warzywa i owoce, które stanowią bogate źródło witamin oraz minerałów, przyczyniających się do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz regulujących jego pracę.

Jeśli chodzi o catering Kielce, oferujemy szeroką ofertę różnorodnych smaków i aromatów. Tak, aby każdy z Klientów miał możliwość wyboru wariantu, który wpisze się w jego upodobania smakowe. Oferujemy zarówno rodzaje pakietów żywieniowych dla osób cierpiących na alergie pokarmowe czy też nietolerancje, ale zarówno dla tych, dla których priorytetem jest po prostu zachowanie zdrowej, szczupłej, jak i smukłej sylwetki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

oNUbCw7T92475Xh

Zamawiasz Zdrowy Fit
catering Kielce

QtbUTKrE6PYHG5Q

Otrzymujesz dietę z dowozem
na terenie miasta Kielce

Tu0tbygfUqNkGyI

Cieszysz się zdrowym jedzeniem
i świetną sylwetką

Jak działa dieta z dostawą

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa

  • dla osób aktywnych zawodowo
  • dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty
  • dla osób, które chcą schudnąć
  • dla osób, które chcą oczyścić organizm
  • dla osób które chcą odzyskać siłę, witalność i zdrowie

Jesteśmy jednym z pierwszym fit cateringów w Polsce.

Istniejemy od 9 lat.

Od początku istnienia w naszym cateringu dietetyczny specjalizujemy się w nietolerancjach pokarmowych. Pomagamy zbilansować odpowiednie diety z bardzo zróżnicowaną kalorycznością.

Skontaktuj się z naszym dietetykiem aby skomponować dla siebie idealny zestaw diety pudełkowej!

Dieta pudełkowa aktualne menu


Medal_firma_roku_2022