Przejdź do treści

Catering dietetyczny Katowice

Catering dietetyczny Dietering już od 9 lat dostarcza swoim klientom zdrowych, świeżych i pysznych dań, przygotowanych na bazie naturalnych składników, pochodzących od lokalnych przedsiębiorców z terenów Zakopanego i całej Małopolski. Nasza dieta pudełkowa to aż 12 różnorodnych jadłospisów stworzonych z myślą o odmiennych preferencjach smakowych, zaleceniach lekarskich i pożądanych efektach działania. Sprawdź, która oferta cateringu dietetycznego w Katowicach będzie najlepsza właśnie dla Ciebie!

oNUbCw7T92475Xh

Zamawiasz Zdrowy Fit
catering Katowice

QtbUTKrE6PYHG5Q

Otrzymujesz dietę z dowozem
na terenie miasta Katowice

Tu0tbygfUqNkGyI

Cieszysz się zdrowym jedzeniem
i świetną sylwetką

Jak działa dieta z dostawą

Catering dietetyczny Katowice – na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to 5 odpowiednio skomponowanych posiłków dziennie, przygotowywanych specjalnie na zamówienie i dostarczanych pod wskazany adres. Każda potrawa przygotowywana jest na bazie wybranego jadłospisu i określonej kaloryczności. Dzięki regularnemu dostarczaniu organizmowi właściwie dobranej ilości składników odżywczych, witamin i mikroelementów zapewniamy układowi pokarmowemu idealne warunki do prawidłowej pracy. Skutkiem takiego działania jest usprawnienie metabolizmu, naturalna utrata wagi, polepszenie odporności i usunięcie z organizmu toksyn, które dostają się do naszego ciała wraz z wysoko przetworzonym pożywieniem. Dzięki diecie pudełkowej możesz zapomnieć o podjadaniu, głodzeniu się i wszelkim dolegliwościom zdrowotnym, wynikającym z nieprawidłowego odżywiania.

Dieta pudełkowa – kiedy warto się na nią zdecydować?

Catering dietetyczny to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale co ważniejsze, również korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Dieta pudełkowa powstała z myślą o osobach, które nie są w stanie przygotowywać swoich posiłków samodzielnie, nie mają na to czasu, odpowiedniej wiedzy lub możliwości. Oferta Dietering jest zatem skierowana przede wszystkim do osób z Katowic aktywnych fizycznie i zawodowo, walczących z nadwagą, niedowagą oraz cierpiących na choroby, których leczenie wymaga stosowania określonej diety, na przykład eliminacyjnej. Decydując się na catering dietetyczny w Katowicach, możesz zapomnieć o codziennym planowaniu posiłków, zakupach, gotowaniu i zmywaniu. Masz więcej czasu na własne przyjemności, a my dbamy, aby każdego dnia dostarczyć Ci 5 świeżych i apetycznych dań, przygotowanych w oparciu o jedną z wybranych przez Ciebie diet – wegetariańską, bezglutenową, STANDARD i wiele innych.

Katowice – krótkie podsumowanie

Katowice to nie tylko największe miasto na Górnym Śląsku i stolica województwa śląskiego, ale też miejscowość z wieloma atrakcjami, które trzeba zobaczyć.  Odwiedzając Katowice, warto zwiedzić pięknie odnowione, stare osiedla górnicze: Nikiszowiec i Giszowiec. Godne uwagi są też centrum kultury Galeria Szyb Wilson, powstałe w miejscu szybu kopalni „KWK Wieczorek”, jak również kompleks Strefa Kultury, który utworzono na terenie byłej kopalni „Katowice”. Koniecznie trzeba wejść do Muzeum Śląskiego, a także zobaczyć niezwykłe murale (w tym m.in. słynne ptaki Roa) stworzone na murach i fasadach katowickich budynków.


Medal_firma_roku_2022