Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Gliwice

Dieta pudełkowa Gliwice

 

 

Zdrowa, zbilansowana dieta jest jednym z podstawowych czynników, które decydują o naszym zdrowiu, dobrym samopoczuciu oraz ładnej sylwetce. Niestety we współczesnym, zabieganym świecie wiele osób nie ma czasu gotować, niektórzy po prostu tego nie lubią, a dodatkowo zawartość sklepowych półek często trudno nazwać zdrową i pożywną. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa.

Czym jest dieta pudełkowa i jakie są jej zalety?

Catering dietetyczny w Gliwicach to 5 posiłków, które każdego dnia dostarczane są pod wskazany przez klienta adres. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić ogromne ilości czasu, który normalnie trzeba by poświęcić na zrobienie zakupów, a następnie przygotowanie z nich posiłku. Odpada też zmywanie, zostaje nam więc w ręku kolejnych kilka minut, które można spożytkować na coś innego, przyjemniejszego lub bardziej pożytecznego. Catering dietetyczny to jednak nie tylko oszczędność czasu. Samodzielne układanie diety nie jest łatwe. Ponieważ menu oferowane przez Dietering przygotowywane jest przez profesjonalistów klient ma pewność, że będzie one prawidłowo zbilansowane i dostarczy organizmowi odpowiednią kalorii oraz substancji odżywczych. Nie jesz mięsa, glutenu lub czegoś nie lubisz? Nie ma problemu, klienci w Gliwicach mogą bowiem wybierać w kilkunastu różnych modelach diet, obejmujących m.in. dietę STANDARD czy wegetariańską, a także popularne diety eliminacyjne, np.bezglutenową, bez laktozy czy ketogeniczną. Wszystkie posiłki są świeże i smaczne, a do ich przygotowania użyte są tylko składniki wysokiej jakości.

Kto powinien rozważyć stosowanie cateringu dietetycznego?

Dieta pudełkowa w Gliwicach to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy ze względu na nadmiar obowiązków nie mają czasu gotować, a zależy im na swoim zdrowiu i sylwetce. Nie każdy jest kucharzem z urodzenia i zamiłowania, w związku z tym ci którzy gotować nie lubią na pewno również docenią zalety jakie niesie ze sobą dieta pudełkowa.  Ponieważ ilość kalorii w menu jest ściśle określona catering dietetyczny doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą schudnąć, pozwoli im bowiem dokładnie monitorować ile faktycznie jedzą w ciągu dnia. Tego typu rozwiązanie docenią też osoby mieszkające samotnie, którym nie opłaca się gotować tylko dla siebie lub takie, które z różnych względów mają utrudniony dostęp do kuchni (studenci, pracownicy w delegacjach).

Zachęcamy do skorzystania z usługi cateringu dietetycznego w Gliwicach z Dietering.com!

 

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Gliwice

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Gliwice

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa

 

dla osób aktywnych zawodowo
dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty
dla osób, które chcą schudnąć
dla osób, które chcą oczyścić organizm
dla osób które chcą odzyskać siłę, witalność i zdrowie
separator 1

separator 2