Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Rejestracja
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Gdańsk

Dieta pudełkowa Gdańsk

 

Catering dietetyczny oferowany przez Dietering opiera się na diecie pudełkowej dostępnej w 12 zdrowych i doskonale zbilansowanych wariantach. Każdą naszą potrawę przygotowujemy wyłącznie ze świeżych, polskich produktów, pochodzących od rolników i hodowców z terenów Małopolski i rejonów Zakopanego. Sprawdź, dlaczego dieta pudełkowa w Gdańsku to najlepsze, co możesz wybrać dla swojego ciała i dobrego samopoczucia.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Gdańsk

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Gdańsk

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Idea diety pudełkowej

Dieta pudełkowa to 5 różnorodnych, doskonale skomponowanych dań, dostarczających organizmowi odpowiedniej ilości kalorii, składników odżywczych, witamin i mikroelementów. Jadłospisy tego typu są przygotowywane na podstawie konkretnych zaleceń. W przypadku naszego cateringu dietetycznego w Gdańsku to aż 12 różnych diet, w tym między innymi dieta wegetariańska, dieta bez laktozy, dieta bezglutenowa czy też dieta śródziemnomorska. Dzięki spożywaniu odpowiednich porcji niskoprzetworzonych, świeżych posiłków o określonej kaloryczności układ pokarmowy człowieka zaczyna pracować sprawniej, w zdrowy sposób traci zbędne kilogramy i oczyszcza się z toksyn, które nie tylko uniemożliwiają nam szybką utratę wagi, ale wpływają negatywnie również na kondycję układu odpornościowego. Dieta pudełkowa Gdańsk pozwala zatem schudnąć bez wyrzeczeń i bez głodzenia się, a jednocześnie zadbać o lepszy stan zdrowia.

separator 1

Dieta pudełkowa Gdańsk - dla kogo została stworzona?

Catering dietetyczny oparty na diecie pudełkowej został stworzony z myślą o osobach, które nie mają czasu, możliwości lub odpowiedniej wiedzy, aby tworzyć dla siebie zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki, które dostarczą organizmowi odpowiedniej porcji składników odżywczych na każdy dzień, pozwolą naturalnie schudnąć i zadbać o lepszą kondycję. Dietering dostarcza swoje potrawy przede wszystkim aktywnym zawodowo mieszkańcom Gdańska, osobom z nadwagą i niedowagą, a także sportowcom i osobom ze specjalnymi zaleceniami dietetycznymi, czyli na przykład chorym na cukrzycę. Dieta pudełkowa może zostać dostosowana do zaleceń lekarskich lub osobistych preferencji smakowych. To Ty decydujesz, co znajdzie się w Twoim dziennym jadłospisie i jaką ilość kalorii dostarczysz swojemu organizmowi. Dietering ma za zadanie przygotować dla Ciebie 5 idealnie zbilansowanych posiłków każdego dnia, dzięki czemu możesz zapomnieć o wymyślaniu przepisów, robieniu zakupów, gotowaniu i zmywaniu. Za to Ty zyskasz więcej czasu dla siebie, nie będziesz podjadać niezdrowych przekąsek i poczujesz się doskonale!

separator 2