Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Częstochowa

Dieta pudełkowa Częstochowa

 

Catering dietetyczny DIETERING to pyszne posiłki pełne witamin i składników odżywczych, które zapewnią Ci energię oraz dobre samopoczucie na każdy dzień.

Nasz fit catering przeznaczony jest nie tylko dla osób chcących się zdrowo odżywiać, ale również dla zmagających się z nadwagą, niedowagą lub specjalnymi zaleceniami zdrowotno-dietetycznymi. Do naszych diet używamy tylko i wyłącznie naturalnych i świeżych produktów pochodzących od lokalnych rolników z Małopolski i rejonów Zakopanego.

Catering dietetyczny czyli dieta pudełkowa z dowozem to prosty i wygodny sposób na zdrowie, dobre samopoczucie i świetną sylwetkę.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Częstochowa

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Częstochowa

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Częstochowa - miasto cudów

Częstochowa to miasto, które wielu kojarzy się z kultem religijnym, jednak jego historia jest zdecydowanie bogatsza. Legenda głosi, że nazwa miasta pochodzi o imienia rycerza Częstochowa. Na terenie dzisiejszego miasta była osada już w okresie halsztackim, a więc na przełomie 700-400 lat p.n.e. Z kolei w 1382 roku Władysław Opolczyk przyczynił się do powstania współczesnej Jasnej Góry. Nie tylko ufundował klasztor, ale także sprowadził z Węgier ojców paulinów. To właśnie Władysław Opolczyk umieścił na Jasnej Górze cudowny Obraz Najświętszej Maryi Panny. Oficjalnie Matka Boska Częstochowska Królowa Polski została uznana przez króla Jana Kazimierza 1 kwietnia 1656 roku.

Wybierz catering dietetyczny na miarę swoich potrzeb

Przebywając w miejscy o tak bogatej historii możesz zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Catering dietetyczny w Częstochowie oferuje szeroki wybór diet, dzięki czemu każdy bez trudu znajdzie dla siebie idealny wariant. Bez względu na to, czy preferujesz dania standardowe, o niskim indeksie glikemicznym, czy bez laktozy i glutenu, idealny wariant znajdziesz właśnie tutaj.

Zadbaj o siebie bez względu na to, gdzie jesteś

Prezentowana dieta pudełkowa w Częstochowie może Ci towarzyszyć bez względu na to, gdzie jesteś. Wybierz interesującą Cię lokalizację i jedź pyszne dania będąc na wakacjach czy też w podróży służbowej. Pamiętaj, że wybierając catering dietetyczny w Częstochowie oszczędzasz nie tylko czas związany z samodzielnym przygotowaniem posiłków, ale także korzystasz z wiedzy dietetyków, którzy w profesjonalny sposób dobierają poszczególne składniki dań.

separator 1

separator 2