Przejdź do treści

Catering dietetyczny Bydgoszcz

Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy i zależy Ci na zdrowym odżywianiu oraz zachowaniu pięknej sylwetki, oferta DIETERING jest dla Ciebie! Zapewniamy najwyższej jakości usługi cateringu pudełkowego. Jesteśmy specjalistami w zakresie dietetyki i zdrowego żywienia z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wiemy, że odpowiednie odżywianie wpływa na urodę i zdrowie organizmu, dlatego każdą dietę pudełkową opracowujemy bardzo starannie i w oparciu o aktualną wiedzę z zakresu dietetyki.

Każdy człowiek jest inny, wykazuje większą lub mniejszą aktywność fizyczną oraz odmienne potrzeby w zakresie żywienia, co przekłada się na rodzaj i ilość niezbędnych składników dostarczanych organizmowi każdego dnia. Dlatego oferujemy tak rozbudowany wybór diet, spośród których każdy znajdzie wersję odpowiednią dla siebie. Każdego dnia dostarczamy Klientowi pięć starannie opracowanych posiłków, które przygotowujemy z dokładnie wyselekcjonowanych, świeżych produktów.

Proponujemy różnego rodzaju diety: wegetariańską dla osób niejedzących mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, odkwaszającą dla osób poszukujących potraw z mniejszą ilością składników o działaniu kwasotwórczym, a także dietę Active dla miłośników sportu i aktywności fizycznej. W ofercie mamy również dietę o niskim indeksie glikemicznym, która jest odpowiednia dla osób chorych na cukrzycę, insulinoodporność albo stan przedcukrzycowy, dietę ketogeniczną bez cukrów prostych i z minimalną ilością węglowodanów, a także dietę bezglutenową oraz bezlaktozową. Ponadto polecamy także dietę STANDARD, bez ryb i owoców morza, post warzywno-owocowy oraz inne propozycje jadłospisów. Nasza oferta dietetyczna jest tak rozbudowana, że z łatwością idealny jadłospis znajdzie w niej każdy miłośnik zdrowego i pysznego jedzenia.

oNUbCw7T92475Xh

Zamawiasz Zdrowy Fit
catering Bydgoszcz

QtbUTKrE6PYHG5Q

Otrzymujesz dietę z dowozem
na terenie miasta Bydgoszcz

Tu0tbygfUqNkGyI

Cieszysz się zdrowym jedzeniem
i świetną sylwetką

Jak działa dieta z dostawą

Dieta pudełkowa DIETERING w Bydgoszczy – dlaczego warto skorzystać?

Decydując się na dietę pudełkową w DIETERING w Bydgoszczy, masz pewność otrzymania starannie skomponowanych, świeżych potraw, pełnych wartościowych witamin i składników odżywczych. Najwyższą jakość naszego cateringu doceniają nie tylko liczni Klienci, ale również specjaliści. Jesteśmy laureatami nagród Lider wśród Cateringów Dietetycznych, Najlepsze Diety 2016 oraz Diamenty Kobiecego Biznesu.

Stosowanie naszych diet pudełkowych przynosi znakomite efekty zdrowotne. Odpowiednio opracowane i przygotowane posiłki pozwalają utrzymać prawidłową wagę ciała, dodają energii i siły do działania. Na uwagę zasługuje również wyjątkowy smak posiłków – nasze potrawy są nie tylko zdrowe, ale również pyszne.

Korzystanie z cateringu dietetycznego w Dietering.com pozwoli Ci znacząco zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na treningi, rozrywkę czy odpoczynek. Nie musisz samodzielnie robić zakupów ani gotować – jesteśmy po to, by zrobić to za Ciebie. Każdego dnia otrzymasz kilka pełnowartościowych posiłków o właściwie dobranej kaloryczności, które pomogą Ci spełnić Twój cel dotyczący zdrowej, szczupłej i pięknej figury.

Bydgoskie specjały kulinarne

Bydgoszcz to piękne, klimatyczne miasto z wieloma atrakcjami i zabytkami. Na szczególną uwagę zasługuje Katedra św. Marcina i św. Mikołaja z XV wieku, kościół pobernardyński Matki Boskiej Królowej Pokoju z połowy XVI wieku oraz kościół Wniebowzięcia NMP (dawniej klarysek) z przełomu XVI i XVII wieku. Będąc w Bydgoszczy, z pewnością warto też zobaczyć mury obronne, dawne kolegium jezuickie, Wyspę Młyńską i „Wenecję Bydgoską”, a także trzy spichrze nad Brdą.

Poza miejscami wartymi obejrzenia, na uwagę zasługują też potrawy warte zjedzenia. Do lokalnych specjałów należą różnego rodzaju potrawy mięsne, zwłaszcza gęsina. Słynne jest także zamiłowanie bydgoszczan do słodyczy: czekolady, pralin i ciast, ale również ptysiów z parzonego ciasta, leguminy czy „szneków z glancem” (drożdżówek z kruszonką i lukrem). Rodzimym specjałem jest też żytni chleb z ziemniakami. Ze względu na swą wyjątkową historię oraz niepowtarzalne zalety, bochen został wpisany na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Medal_firma_roku_2022