Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Catering dietetyczny Bielsko-Biała

Dieta pudełkowa Bielsko-Biała

 

Catering dietetyczny DIETERING to pyszne posiłki pełne witamin i składników odżywczych, które zapewnią Ci energię oraz dobre samopoczucie na każdy dzień.

Nasz fit catering przeznaczony jest nie tylko dla osób chcących się zdrowo odżywiać, ale również dla zmagających się z nadwagą, niedowagą lub specjalnymi zaleceniami zdrowotno-dietetycznymi. Do naszych diet używamy tylko i wyłącznie naturalnych i świeżych produktów pochodzących od lokalnych rolników z Małopolski i rejonów Zakopanego.

Catering dietetyczny czyli dieta pudełkowa z dowozem to prosty i wygodny sposób na zdrowie, dobre samopoczucie i świetną sylwetkę.

Jak działa dieta z dostawą

zdrowy catering dietetyczny

Zamawiasz Zdrowy Fit catering Bielsko-Biała

zdrowa dieta z dowozem

Otrzymujesz dietę z dowozem na terenie miasta Bielsko-Biała

zdrowe jedzenie

Cieszysz się zdrowym jedzeniem i świetną sylwetką

Dieta pudełkowa w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz odżywiać się smacznie i zdrowo, wybierz catering dietetyczny w Bielsku-Białej. Oferujemy odpowiednio zbilansowaną, indywidualnie dopasowaną dietę pudełkową z dowozem. Posiłki są oparte na najlepszej jakości, świeżych składnikach pochodzących od lokalnych dostawców. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór rozmaitych menu, wśród których każdy może znaleźć propozycję w pełni odpowiadającą określonym potrzebom żywieniowym.

Proponujemy dietę bez glutenu, laktozy, ryb czy owoców morza. W ofercie mamy catering śródziemnomorski, o niskim indeksie glikemicznym, wegetariański i odkwaszający. Wśród naszych propozycji znajduje się też post warzywno-owocowy i św. Hildegardy oraz dieta ketogeniczna.

Każda dostępna dieta pudełkowa w Bielsku-Białej została szczegółowo opisana pod względem kaloryczności, co pozwala na łatwy wybór odpowiedniego jadłospisu. Aby przekonać się o wysokiej jakości potraw, zamów dowolną dietę w wersji testowej na tydzień. Oferowany przez naszą firmę catering to świetna propozycja dla osób poszukujących smacznych, bogatych w składniki odżywcze, gotowych posiłków.

Bielsko-Biała - krótkie podsumowanie

Bielsko-Biała to historyczne miasto, którego początki sięgają XIII wieku. Swą nazwę zawdzięcza połączeniu w 1951 r. dwóch odrębnych osad – śląskiego Bielska oraz małopolskiej Białej. Aż 36% powierzchni miejscowości stanowią obszary chronione. Ponadto miasto obfituje w liczne zabytki o eklektycznym i secesyjnym charakterze, takie jak m.in. Zamek Sułkowskich, dworzec PKP, Teatr Polski, Stary Rynek, katedra Św. Mikołaja oraz inne. 

separator 1

separator 2