Dobroczynny detox

Jesteś ciągle zmęczony i masz problemy z koncentracją a Twoja cera zmieniła kolor na ziemisty? Nadmiar toksyn w Twoim organizmie daje o sobie znać. Energię i siły witalne odzyskasz dzięki diecie Koktajl Detox. Koktajl Detox to dieta oczyszczająca z wykorzystaniem soków, koktajli i świeżych surówek warzywnych. Skomponowana jest w taki sposób, aby skutecznie oczyścić Twój organizm z toksyn i wspomagać go w codziennym funkcjonowaniu.

Soki tłoczone są na zimno, dlatego zachowują maksymalne wartości odżywcze, w tym witaminy, enzymy i składniki mineralne. Dieta jest efektem wytężonych prac naszych dietetyków, którzy uważnie wyselekcjonowali każdy z jej składników. Jest to najlepsza gwarancja jej skuteczności.
soki/koktajle surówki
Jednodniowa dieta Koktajl 24

składa się z 5 soków i koktajli.

5 - cena: 79 zł zamów
zobacz więcej »
Dieta Koktajl Weekend

to specjalnie skomponowany, trzydniowy detox. Codziennie serwujemy 5 soków/koktajli oraz surówek warzywnych

3 x 5 3 x 3 cena: 237 zł zamów
zobacz więcej »

Dla kogo dieta Koktajl

Dieta Koktajl znakomicie nadaje się jako wstęp do diet odchudzających. Przeznaczona jest również dla osób, które borykają się ze zmęczeniem i osłabioną odpornością organizmu. Witaminy i minerały zawarte w oczyszczających sokach, koktajlach i surówkach pomagają zadbać o równowagę kwasowo-zasadową ustroju, poprawiają kondycję włosów, skóry i paznokci. Świeże soki i koktajle znakomicie sprawdzają się u osób narażonych na stres czy pozbawionych sił witalnych.

Koktajle, soki i surówki

  • regulują pracę przewodu pokarmowego poprzez usunięcie nadmiaru substancji toksycznych z organizmu
  • wspomagają przemianę materii, dzięki czemu odchudzanie staje się łatwiejsze
  • poprawiają samopoczucie i wygląd
  • dają poczucie lekkości i świeżości, przyczyniając się do widocznego przypływu energii
  • dostarczają wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, gwarantując zdrowy sen i pełną regenerację organizmu
  • wygładzają i odżywiają skórę; poprawiają stan włosów i paznokci
  • wpływają na poprawę formy psychicznej i fizycznej, a także wzrost poziomu koncentracji
  • stanowią znakomitą pomoc w utracie zbędnych kilogramów
  • dają motywację do wdrożenia na co dzień zdrowych nawyków żywieniowych.

Czy dieta Koktajl Weekend nadaje się do stosowania także poza weekendem?

Detoks weekendowy obejmuje 3 dni kuracji oczyszczającej składającej się z soków, koktajli oraz surówek warzywnych. Niskoenergetyczna dieta (uwzględniająca składniki o charakterze moczopędnym) zalecana jest do stosowania w weekendy lub w tygodniu, jeśli masz możliwość spędzenia czasu detoksu w domu.

W trakcie trwania detoksu trzydniowego zalecamy przebywanie i regenerację organizmu w warunkach domowych. Dieta ta niezalecana jest do stosowania wraz z jakąkolwiek aktywnością fizyczną bądź wymagającą pracą.

Pamiętając o kilku zasadach, dietę Koktajl Weekend można także stosować w tygodniu. Koktajlowe oczyszczanie to czas tylko dla Ciebie, w którym należy unikać przemęczania się (niezalecana jest więc praca czy aktywność fizyczna).

Trzydniowe oczyszczanie to czas rewitalizacji organizmu. Decydując się na dietę Koktajl Weekend warto zaplanować trzydniowy odpoczynek, dzięki któremu nabierzesz sił witalnych i zyskasz szansę na poprawę formy psychicznej i fizycznej. 

Zestawy Diety Koktajl codziennie rano dostarczane są prosto pod drzwi naszych klientów. Transport odbywa się w warunkach chłodniczych.

UWAGA!
Zalecamy przechowywanie produktów naszej diety w lodówce.

Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018