Genodiet® to wielki krok w postępie cywilizacji

Dzięki dobrodziejstwu diety indywidualnej możesz spokojnie patrzeć w przyszłość, ciesząc się zdrowiem oraz idealną sylwetką.


Tradycyjne diety niosą za sobą duże ryzyko, ponieważ opracowywane są dla poszczególnych zaburzeń żywieniowych bez uwzględnienia indywidualnych preferencji człowieka. Żadna z nich nie jest w stanie zagwarantować powodzenia i osiągnięcia zamierzonego sukcesu. Rozwój współczesnej medycyny ujawnił, że na podstawie badań DNA można zdefiniować indywidualny profil metaboliczny pacjenta i opracować dietę dostosowaną do jego potrzeb. Tak powstała Genodiet® - jeden z najlepszych programów dietetycznych, gwarantujących bezpieczne odżywianie.

Badanie:

Pierwszym krokiem do opracowania diety indywidualnej jest badanie predyspozycji genetycznych z zakresu nutrigenetyki i nutrigenomiki, oparte na najnowocześniejszych znanych dziś technikach. W ramach niego każdy może uzyskać odpowiednie dla siebie zalecenia żywieniowe, które dopasowane będą do indywidualnych preferencji i potrzeb pacjenta. 
Badania można wykonać jedynie w specjalistycznych placówkach, które znajdują się we wszystkich województwach naszego kraju. Pacjent, który się im poddaje nie tylko otrzymuje szczegółową analizę swoich genów, ale przede wszystkim dostaje gwarancję, ze jego dane osobowe
nigdy nie trafią w niepowołane ręce. Badanie w ramach Genodiet® pozwala na uniknięcie wielu chorób, które wynikają z niewłaściwego sposobu żywienia. Zalicza się do nich między innymi : cukrzycę, nadciśnienie i osteoporozę. Badanie pomaga w uzyskaniu odpowiedniej masy ciała, a stosowanie się do przygotowanych zaleceń pozwoli ją utrzymać.

Genodiet pozwala uniknąć:

cukrzycy

cukrzycy

nadciśnienia

nadciśnienia

osteoporozy

osteoporozy

nadwagi

nadwagi

Przebieg badania

Proces przeprowadzenia badania jest niezwykle prosty i co najważniejsze bezinwazyjny. Oznacza to, że nie zostaje naruszona ciągłość tkanek. U pacjenta pobierany jest wymaz z zewnętrznej strony policzka. Ważne, że - aby badania były wiarygodne - nie należy przyjmować posiłków ani żadnych płynów na co najmniej godzinę przed ich przeprowadzeniem. Wymaz wysyłany jest do Włoch,  a tamtejsi specjaliści w ciągu siedmiu tygodni od dostarczenia próbki przygotują pełen
raport, w którym zawarte zostaną między innymi informacje o skłonnościach do zachorowań na wyżej wymienione choroby. Ponadto pacjent uzyska szczegółowe dane na temat swoich preferencji żywieniowych.
rozwiń
Cena badania to 2500 zł
Jest to badanie jednorazowe, nie ma potrzeby powtarzania go w późniejszych latach, ponieważ nasz kod genetyczny w ciągu całego życia nie ulega zmianie.

Dla kogo przeznaczone jest badanie?

Każdy może zdecydować się na przeprowadzenie badania Genodiet®. W szczególności dedykowane ono jest osobom, które:

  • zmagają się z nadmiernymi kilogramami
  • mają problemy z podwyższonym poziomem złego cholesterolu
  • są wrażliwe na działanie glutenu i laktozy
  • cierpią z powodu złego samopoczucia, którego przyczyna jest nieznana (częsta senność, wzdęcia)
  • przygotowują się do ciąży
  • są w wieku podeszłym, gdzie ryzyko zachorowań rośnie wraz z wiekiem

Z badań mogą korzystać również dzieci i młodzież. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.


umów się na badanie
Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018