zobacz wszystkie przetwory
logo Domowej spiżarni

Domowa spiżarnia

Domowa spiżarnia to dżemy przygotowane w tradycyjny sposób ale charakteryzujące się niestandardowymi połączeniami składników. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości surowców oraz procesu produkcji który zapewnia trwałość produktu bez dodatku środków konserwujących. Dżemy z "Domowej spiżarni" skierowane są dla tych którzy cenią sobie słodki smak konfitur bez konieczności liczenia kalorii.

Dżem zamknięty jest w praktycznym opakowaniu którym jest szklany słoik. Spróbuj już dziś i przekonaj się jak smakuje zdrowie!

Dżem śliwkowo-jabłkowy

Przygotowany jest według tradycyjnej receptury opartej na powolnym ogrzewaniu aż do uzyskania właściwej konsystencji i wyrazistego smaku wszystkich składników i przypraw. Dżem idealnie nadaje się jako dodatek do dań słodkich oraz mięs. Z pewnością polubią go dorośli jak i dzieci.

Dżem dyniowo-jabłkowy

Dynia i chili zamknięte w słoiku w towarzystwie jabłka bez dodatków środków chemicznych? Tak! To możliwe w Domowej spiżarni prezentujemy kolejny dżem który zdobył uznanie konsumentów. Dżem świetnie komponuje się z naleśnikami, goframi oraz tradycyjnie z pełnoziarnistym pieczywem.

dżem z domowej spiżarni Dietering
zobacz wszystkie przetwory


Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018