Dieta wegetariańska pudełkowa - sprawdzona vege dieta w Dietering!
Przejdź do treści
dieta wegańska_

Dieta Wegetariańska

1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2300

Stosujesz dietę wegetariańską i chcesz zadbać o to, aby Twój organizm otrzymał wszystkie niezbędne składniki odżywcze? Nasza dieta WEGETARIAŃSKA jest właśnie dla Ciebie! Oferowana dieta stanowi model żywienia oparty na diecie laktoowowegetariańskiej. Wykluczając mięso, ryby oraz ich przetwory dokładamy wszelkich starań aby zabezpieczyć właściwą podaż np. białka. Jadłospis diety wegetariańskiej jest oparty na chudym nabiale, jajach, nasionach roślin strączkowych i ich przetworach, warzywach, owocach, orzechach oraz zdrowych produktach węglowodanowych, jak ryż, różnorodne kasze oraz pieczywo pełnoziarniste.

Cennik Dieta Wegetariańska

Okres zamówienia

Zwiększając okres zamówienia zyskujesz
1 tydzień
2 tydzień
3 tydzień
4 tydzień

Kaloryczność

1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
/ dzień
Razem   zł 
 za    dni
Zamawiam
image00005

Korzyści z diety

W procesie komponowania jadłospisu szczególny nacisk kładziony jest na wykluczenie ewentualnych niedoborów pokarmowych wynikających ze stosowania diety bez mięsa i ryb. Skuteczność diety wegetariańskiej została udowodniona w przypadku m.in. chorób układu sercowo-naczyniowego. Badania naukowe wykazały, że dieta wegetariańska może chronić przed wieloma chorobami przewlekłymi. Istotne jest, by dieta wegetariańska była nie tylko smaczna, ale również dostarczała organizmowi niezbędnych składników odżywczych.
Zamów Zapytaj dietetyka
foto19
foto18
foto17
foto16
foto15
foto14
foto13
foto12
foto11
foto10
foto9
foto8
foto7
foto6
foto5
foto4
foto2
foto3
foto1

ALERGENY:

 • 1. Zboża zawierające gluten
 • 2. Skorupiaki i produkty pochodne
 • 3. Jaja i produkty pochodne
 • 4. Ryby i produkty pochodne
 • 5. Orzeszki ziemnie i produkty pochodne
 • 6. Soja i produkty pochodne
 • 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
 • 8. Orzechy
 • 9. Seler i produkty pochodne
 • 10. Gorczyca i produkty pochodne
 • 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
 • 12. Dwutlenek siarki i siarczyny
 • 13. Łubin i produkty pochodne
 • 14. Mięczaki i produkty pochodne

Pudełkowa dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska cieszy się coraz większą popularnością, a odsetek społeczeństwa, który zdecydował się na wykluczenie ze swojego jadłospisu produktów mięsnych, nieustannie wzrasta. Postawienie na produkty roślinne jako alternatywę dla mięsa, przynosi za sobą wiele niekwestionowanych zalet. Wśród tych najważniejszych możemy wyróżnić przede wszystkim obniżenie poziomu ryzyka zapadalności na choroby układu pokarmowego czy krwionośnego. Należy zaznaczyć, iż korzyści wynikające ze zmiany trybu żywienia na wegetariański są związane nie tylko z poprawą swojego zdrowia oraz obniżeniem masy ciała, ale również poprawą stanu naszej planety. Może jednak zdarzyć się tak, że pomimo ogromnych chęci, nie masz dostatecznej ilości czasu, aby przygotować posiłki.

Dieta wegetariańska od Dietering

Wyeliminowanie mięsa z diety wiąże się nieodłącznie z koniecznością eksperymentowania z nowymi smakami, a co za tym idzie – przeznaczenia kilku dodatkowych godzin na przyrządzanie śniadań, obiadów, kolacji czy też zdrowych przekąsek. W tym przypadku, z pomocą przychodzi nasza dieta wegetariańska pudełkowa. Z pewnością zastanawiasz się teraz, dlaczego warto postawić właśnie na nasze pakiety cateringowe oraz co wyróżnia nas spośród innych firm, oferujących posiłki wegetariańskie w pudełkach. Klienci doceniają przede wszystkim zróżnicowany wybór różnorodnych posiłków, które stanowią nie tylko zdrowy, ale także smaczny zamiennik mięsa. Wierzymy, że jedynie posiłki, które są przyrządzane ze świeżych składników, są w stanie zagwarantować realne korzyści, z tego też powodu najwyższą wagę przykładamy nie tylko do zróżnicowanego wyboru, ale również jakości. Co więcej, walczymy ze stwierdzeniem, iż dieta wege to dieta, która nie pokryje w stu procentach wszelkich składników odżywczych, niezbędnych do spożycia w ciągu doby.

Dieta wege bogata w witaminy 

Chociaż fakt, że mięso oferuje komplet witamin i minerałów jest niezaprzeczalny, rośliny, nabiał, produkty zbożowe czy zdrowe tłuszcze, w które bogate są nasze posiłki, zagwarantują Ci zdrowie oraz uchronią przed niedoborami. Znajdziesz tutaj między innymi witaminy z grupy A i B, a także magnez, potas, sód czy miedź. Kolejna niekwestionowaną zaletą pozycji wegetariańskich, jakie znajdziesz w naszym cateringu żywieniowym, jest to, że są one zarówno smaczne, jak i zdrowie. Od teraz, dieta nie musi być dla Ciebie wyłącznie jednym z nieprzyjemnych obowiązków, stając się istną przyjemnością. Prawidłową pracę narządów zapewnia komplet mikroelementów oraz makroelementów, a także świeżość oraz zróżnicowanie pokarmowe.

Medal_firma_roku_2022 instytut-promocji-zdrowia