Przejdź do treści
dieta ketogeniczna2_

Dieta ketogeniczna

1500, 2000, 2500, 3000

Chcesz szybko pozbyć się zbędnych kilogramów? Chcesz zwalczyć problemy z kontrolowaniem uczucia głodu, czy odzwyczaić się od jedzenia słodyczy? Ta dieta eliminuje z manu cukry proste i ogranicza węglowodany. Skorzystaj z diety KETOGENICZNEJ, której podstawę stanowią tłuszcze i umiarkowane ilości białka. 60-80% zapotrzebowania energetycznego organizmu stanowią tłuszcze, natomiast ilość białka oscyluje w granicach 10-25%. Taki rozkład makroskładników pozwala wprowadzić organizm w stan ketozy (powoduje redukcje wagi). Istotnym plusem ketozy jest brak spadków energii w ciągu dnia.

Cennik Dieta ketogeniczna

Okres zamówienia

Zwiększając okres zamówienia zyskujesz
1 tydzień
2 tydzień
3 tydzień
4 tydzień

Kaloryczność

1500 kcal
2000 kcal
2500 kcal
3000 kcal
1500 kcal
2000 kcal
2500 kcal
3000 kcal
1500 kcal
2000 kcal
2500 kcal
3000 kcal
1500 kcal
2000 kcal
2500 kcal
3000 kcal
/ dzień
Razem   zł 
 za    dni
Zamawiam
dieta ketogeniczna_

Korzyści z diety

Korzystanie z diety ketogenicznej pomaga w redukcji ryzyka chorób cukrzycowych, a także ogranicza powstawanie stanów zapalnych w organizmie. Dieta dotychczas wykorzystywana była w leczeniu chorób neurologicznych. Obecnie posiada coraz więcej zwolenników i wpływa na redukcję masy ciała zgodnie z zasadą „jedz tłuszcz i spalaj tłuszcz”. Dieta powinna być stosowana okresowo. Założeniami diety ketogenicznej jest wysoka podaż tłuszczów przy znaczącym ograniczeniu węglowodanów. W diecie keto znajdziesz m. in. różnego rodzaju mięsa, jaja, ryby, oleje, nasiona i orzechy. Wykluczone są główne źródła węglowodanów, takie jak produkty zbożowe, warzywa strączkowe oraz większość owoców.
Zamów Zapytaj dietetyka
foto19
foto18
foto17
foto16
foto15
foto14
foto13
foto12
foto11
foto10
foto9
foto8
foto7
foto6
foto5
foto4
foto2
foto3
foto1

ALERGENY:

 • 1. Zboża zawierające gluten
 • 2. Skorupiaki i produkty pochodne
 • 3. Jaja i produkty pochodne
 • 4. Ryby i produkty pochodne
 • 5. Orzeszki ziemnie i produkty pochodne
 • 6. Soja i produkty pochodne
 • 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
 • 8. Orzechy
 • 9. Seler i produkty pochodne
 • 10. Gorczyca i produkty pochodne
 • 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
 • 12. Dwutlenek siarki i siarczyny
 • 13. Łubin i produkty pochodne
 • 14. Mięczaki i produkty pochodne

Zbilansowana dieta ketogeniczna

Chociaż dieta ketogeniczna może wydawać się na pierwszy rzut oka niezwykle restrykcyjna, gdyż chcąc jej przestrzegać, jesteś zmuszony do wyeliminowania ze swojego codziennego jadłospisu ogromnej ilości produktów. Z drugiej strony jednak, obietnica utraty zbędnych kilogramów i ogólnej poprawy funkcjonowania całego organizmu oraz polepszenia samopoczucia wydaje się kusząca. W szczególności, gdy inne rodzaje diet nie przyniosły żadnych oczekiwanych rezultatów.

Z pomocą przychodzi innowacyjna dieta ketogeniczna pudełkowa, przedstawiona w takiej formie, jakiej z pewnością jeszcze nie znasz. Alternatywne propozycje znajdziesz właśnie na dietering.com. Oferujemy liczne propozycje, wśród których z pewnością znajdziesz rozwiązanie najlepsze dla Ciebie, Twojej rodziny lub przyjaciół.

Najwyższej jakości diety ketogeniczne

Nasze posiłki przygotowywane są z dbałością o wszelkie szczegóły, które gwarantują ich jakość na najwyższym możliwym poziomie. Zanim trafiły do sprzedaży, zostały one odpowiednio przebadane oraz zostały poddane licznym wymagającym testom jakości. Nasza dieta pudełkowa ketogeniczna stanowi istny synonim zdrowia. Jest ona bogata we wszelkie niezbędne składniki odżywcze. Regularne spożywanie posiłków z naszego cateringu żywieniowego przyczyni się z pewnością do polepszenia Twojego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Tego rodzaju dieta wpływa korzystnie przede wszystkim na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, a także pokarmowego. Badania wykazują, iż może ona również uchronić przed niektórymi rodzajami nowotworów. Narządy oraz układy mają zapewnioną lepszą kondycję, a co za tym idzie sprawniejszą i wydajniejszą pracę, a także funkcjonowanie.

Dieta pudełkowa keto

Tak jak w każdym przypadku, tak jak w przypadku, którym jest dieta pudełkowa keto, gwarantujemy możliwie jak najszerszą gamę rozmaitych propozycji żywieniowych dla każdego. Znajdziesz tutaj swoje ulubione zdrowe produkty pokarmowe, które towarzyszą Ci przecież w kuchni każdego dnia, jednak całość posiłków została odpowiednio skomponowana i opracowana. Dania zawierają między innymi takie dobrodziejstwa natury, jak jajka, zapewniające komplet witamin i minerałów, bogate w witaminę D3 ryby, wspomagające utrzymanie odporności oraz zdrowia układu kostnego, a także zdrowe tłuszcze w postaci oliwy z oliwek, oleju roślinnego czy też orzechów.

Wybierając propozycje z naszego cateringu keto, wybierasz gwarancję najwyższego poziomu zdrowia. Co więcej, nasze dania są nie tylko zdrowe, ale także smaczne i aromatyczne. Przekonaj się sam, zamawiając jedno z rozwiązań.

Medal_firma_roku_2022 instytut-promocji-zdrowia