Przejdź do treści
image00030

Dieta bezglutenowa

1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2300

Chcesz wyeliminować gluten z diety? Spróbuj naszej zbilansowanej diety BEZGLUTENOWEJ, która dedykowana jest osobom z nadwrażliwością na gluten. Dieta bezglutenowa wyklucza surowce w których naturalnie występuje gluten. Stosowanie diety jest niezbędne w przypadku celiakii oraz alergii pokarmowych. Istotnym w przypadku prawidłowego bilansowania diety bezglutenowej jest uwzględnienia podaży witamin z grupy B oraz składników mineralnych w które ubogie są produkty bezglutenowe. Szeroki asortyment surowców pozwala unikać niedoborów cennych składników.

Cennik Dieta bezglutenowa

Okres zamówienia

Zwiększając okres zamówienia zyskujesz
1 tydzień
2 tydzień
3 tydzień
4 tydzień

Kaloryczność

1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
2500 kcal
2600 kcal
2700 kcal
3000 kcal
1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
1000 kcal
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2300 kcal
/ dzień
Razem   zł 
 za    dni
Zamawiam
dieta standard2_

Korzyści z diety

Dieta bezglutenowa z dostawą to wygodne rozwiązanie, które zaoszczędzi Ci czas na wybieranie i wymyślanie jadłospisów, robieniu zakupów i przygotowywaniu posiłków. Wszystkie te czynności zrobimy za Ciebie! Dieta bezglutenowa bazuje na chudym mięsie, rybach, nabiale, warzywach, owocach, orzechach i naturalnie bezglutenowych produktach zbożowych. Nasi dietetycy układają bezglutenowe menu, zbilansowane pod kątem składników odżywczych i smaków pod kątem wytrawnych, jak i słodkich posiłków. Bezglutenowe dania przygotowywane są z produktów najwyższej jakości. W naszych dietach nie stosujemy smażenia w głębokim tłuszczu, aby mogły z nich korzystać również osoby z podwyższonym cholesterolem czy nadciśnieniem tętniczym
Zamów Zapytaj dietetyka
foto19
foto18
foto17
foto16
foto15
foto14
foto13
foto12
foto11
foto10
foto9
foto8
foto7
foto6
foto5
foto4
foto2
foto3
foto1

ALERGENY:

 • 1. Zboża zawierające gluten
 • 2. Skorupiaki i produkty pochodne
 • 3. Jaja i produkty pochodne
 • 4. Ryby i produkty pochodne
 • 5. Orzeszki ziemnie i produkty pochodne
 • 6. Soja i produkty pochodne
 • 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
 • 8. Orzechy
 • 9. Seler i produkty pochodne
 • 10. Gorczyca i produkty pochodne
 • 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
 • 12. Dwutlenek siarki i siarczyny
 • 13. Łubin i produkty pochodne
 • 14. Mięczaki i produkty pochodne

Zróżnicowana dieta bezglutenowa

Osoby, u których lekarz stwierdził nadwrażliwość pokarmową na gluten, muszą przygotować się na wiele wyrzeczeń pokarmowych. Nowa dieta może okazać się również nie tak łatwa, na jaką się wydaje na pierwszy rzut oka. Musisz zrezygnować przecież z wielu ulubionych składników, a co za tym idzie nie tylko poszukać ich zdrowych, bezglutenowych zamienników, ale również eksperymentować w kuchni. Praca i spotkania biznesowe sprawiają jednak, iż z pewnością nie masz czasu na dogłębne zapoznanie się z każdym zakupionym przez Ciebie produktem oraz zastanawianie się, w jaki sposób skomponować kolejne posiłki – tak, aby były zarówno smaczne, jak i zdrowe.

Dieta do osób z nietolerancją glutenu

Chcesz się odżywiać zdrowo, jednak nie masz wystarczającej ilości czasu? Borykasz się z nietolerancją glutenu oraz chcesz wybrać dla siebie jak najkorzystniejsze rozwiązanie? W takim razie dieta pudełkowa bezglutenowa to opcja idealna dla Ciebie. Niezmiennie od wielu lata zapewniamy najwyższą jakość, o czym świadczą tysiące zadowolonych Klientów. Efekty możesz zobaczyć jednak również i na własne oczy, gdy wypróbujesz jeden z naszych zestawów cateringowych. Z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie, gdyż oferujemy zróżnicowaną gamę pakietów żywieniowych. Co więcej, warto również zaznaczyć, iż masz do wyboru kilka wariantów, w tym dietę bez glutenu wegetariańską, dietę bezglutenową bez ryb i owoców morza czy też dietę bezglutenową w wersji standardowej.

Pudełkowa dieta bezglutenowa

Co znajdziesz w naszych posiłkach? Dieta bezglutenowa pudełkowa to przede wszystkim komplet witamin, minerałów, mikroelementów i makroelementów, które zapewniają Ci zdrowie całego organizmu oraz szczupłą sylwetkę. A to wszystko za sprawą odpowiednio zbilansowanych posiłków, do których najwyższej jakości przykładamy ogromną wagę. Zarówno śniadania, jak i obiady podwieczorki czy też kolacje zawierają pełną gamę substancji odżywczych – witaminy z grup A, B, C, D i E, a także magnez, wapń czy selen. Do każdego z dań dokładamy oczywiście świeże owoce lub warzywa, które stanowią istne bogate źródło wszystkiego, co najlepsze.

Jesteśmy przykładem na to, że dieta bezglutenowa wcale nie musi być skomplikowana oraz niesmaczna, a wyłączenie ze swojej diety pieczywa czy makaronu wcale nie oznacza, że jesteś skazany na restrykcyjny sposób żywienia. Wręcz przeciwnie – oferujemy smaczne i zdrowe posiłki, które są skomponowane specjalnie z myślą o osobach, cierpiących na nietolerancję pokarmową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybrania interesującego Cię modelu diety. 

Medal_firma_roku_2022 instytut-promocji-zdrowia