Zamówienia: 537 444 030 zamowienia@dietering.com Panel Klienta
Dietetyk: 534 777 126

Dieta Sirtfood

Dieta sirtuinowa popularnie zwana dietą Adele, która po jej zastosowaniu osiągnęła spektakularną redukcją masy ciała.

Dieta Sirtfood


Dieta sirtuinowa popularnie zwana dietą Adele, która po jej zastosowaniu osiągnęła spektakularną redukcją masy ciała. Założenia diety sirtuinowej opracowane zostały przez dwóch brytyjskich specjalistów żywieniowych- Aidana Gogginsa i Glena Mattena. Dieta oparta jest o produkty sirtuinowe czyli zawierające białka które zapobiegają postępującym wraz z wiekiem procesom starzenia organizmu poprzez aktywację genów długowieczności. Szczególną zaletą sitruin jest ich działania na poziomie komórkowym dzięki czemu mają wpływ na regulację procesów naprawczych zachodzących w organizmie oraz regulują procesy metaboliczne gospodarko węglowodanowo-lipidowej poprawiając wrażliwość komórek na insulinę. Co więcej, badania wykazują również na niższy poziom sirtuin (SIRT1) obserwowany jest w przypadku osób borykających się za zwiększoną masą ciała (nadwaga i otyłość), niż w przypadku BMI mieszczącego się na normach prawidłowej masy ciała.

Założenia diety

Dieta składa się z kilku etapów. W pierwszej fazie kaloryczność posiłków oscyluje w granicach 1000 kcal. Energia pochodzi głównie z koktajli sirtuinowych oraz jednego stałego posiłku. Czas trwania pierwszego etapu to 3 dni. Drugą fazą diety jest zmniejszenie ilości koktajli do dwóch oraz dodatkowy posiłek stały. Łączny czas drugiej fazy to 4-7 dni. Co ważne wraz ze stałym posiłkami wzrasta kaloryczność diety do poziomu 1500 kcal. Ostatnim etapem diety jest kaloryczność dopasowana do potrzeb organizmu. Czas jej trwania to 14 dni. W czasie diety przyjmowany jest już tylko jeden koktajl oraz trzy stałe posiłki bazujące na dozwolonych surowcach. Ważne jest aby o określonych fazach wprowadzić zdrowe i zbilansowany model odżywiania bogaty w produkty sirtuinowe

Co jeść?

Produkty sirtuinowe to szczególnie te zawierające substancje o działaniu przeciwutleniającym. W diecie obecne są: zielone warzywa takie jak jarmuż, rukola, lubczyk, natka pietruszki, seler naciowy, truskawki, jagody, daktyle, gryka, czerwona cebula, cykoria, soja, orzechy włoskie, przyprawy (kurkuma, chilli) oraz gorzka czekolada i olia jako źródło tłuszczy.

Dla kogo?

Dieta sirtfood dostępna w ofercie cateringu dietetycznego jest przeznaczona jest szczególnie dla osób z nadwagą lub otyłością. W przypadku zbyt niskiej masy ciała nie jest ona zalecana z uwagi na deficyt kaloryczny. W przypadku osób z BMI w normie można dokonać wyboru końcowej fazy diety uwzględniając kaloryczność dopasowaną do potrzeb organizmu.

Zalety stosowania diety SIRTFOOD

Główną zaletą diety jest efektywna redukcja masy ciała przy obecności produktów o niskim stopniu przetworzenia a jednocześnie charakteryzujących się licznymi, cennymi właściwościami zdrowotnymi. Dieta nie eliminuje konkretnych grup produktowych, dlatego też jej stosowanie może być prawdziwą przyjemnością wraz z osiągnięciem zaplanowanego efektu.

 

CENNIK

 
Faza 1 Etap 1 (3 dni)
64 zł / dzień
Faza 1 Etap 2 (4 dni)
67 zł / dzień
Faza 2 Etap 1 (14 dni)
1200 kcal 69 zł / dzień
1500 kcal 71 zł / dzień
1800 kcal 73 zł / dzień
2000 kcal 75 zł / dzień
2300 kcal 77 zł / dzień
Faza 2 Etap 2 (powyżej 21 dnia diety)
1200 kcal 69 zł / dzień
1500 kcal 71 zł / dzień
1800 kcal 73 zł / dzień
2000 kcal 75 zł / dzień
2300 kcal 77 zł / dzień
 
 

AKTUALNE MENU

 

Zamów zestaw testowy

 

Aby przygotować wartościowe oraz urozmaicone posiłki dietetycy oraz kucharze firmy Dietering korzystają z szerokiej gamy produktów spożywczych, które mogą zawierać alergeny pokarmowe:

 1. Zboża zawierające gluten i produkty pochodne
 2. Skorupiaki i produkty pochodne
 3. Jaja i produkty pochodne
 4. Ryby i produkty pochodne
 5. Orzeszki ziemne i produkty pochodne
 6. Soja i produkty pochodne
 7. Mleko i produkty pochodne
 8. Orzechy i produkty pochodne
 9. Seler i produkty pochodne
 10. Gorczyca i produkty pochodne
 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
 12. Dwutlenek siarki i siarczyny
 13. Łubin i produkty pochodne
 14. Mięczaki i produkty pochodne
separator 2

Chudnij jedząc Swoje ulubione potrawy

zdrowy catering dietetyczny - stawiamy na ekologię i życie w zgodzie z naturą

 

Historia Anety

Jedzenie nie dość, że urozmaicone i zdrowe to jeszcze pyszne. a moja waga... no cóż... znów mogę założyć ulubioną sukienkę :)

Czytaj więcej

historia anety z krakowa

Zobacz całą historię

 

Historia Oli

Polecam każdemu, a szczególnie "świeżo upieczonym" mamom, których maluchy nie pozwalają na przygotowywanie regularnych posiłków!

Czytaj więcej

historia oli z warszawy

Zobacz całą historię

 

Historia Sebastiana

Gdyby powiedzenie - "jesteś tym co jesz" było w pełni prawdziwe to ja byłbym chodzącym kebabem lub w najlepszym przypadku toczącą się pizzą.

Czytaj więcej

Zobacz całą historię

Kalkulator BMI

Sprawdź czy Twoja waga jest prawidłowa.

Płeć Mężczyzna   Kobieta
Wzrost
Waga
Wiek
Aktywność fizyczna
Jaki jest Twój cel?
Informacje dodatkowe pozwolą dopasować dietę do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że tylko taka dieta pozwoli cieszyć się zdrowiem i osiągnąć zamierzony efekt.
 
Adres E-mail
Chcę otrzymać ofertę Tak   Nie
  Dane osobowe tj. płeć, wzrost, waga, wiek, aktywność fizyczna, cel, informacje dodatkowe i adres email zbierane przez Administratora są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1), zwanego RODO; w celach promocyjno-marketingowych.
Pokaż rezultat