Przejdź do treści
Dietering / Centrum dietetyczne
 • stacjonarnie: Stara Wieś 219
  33-325 Krużlowa Wyżna
 • z dojazdem do klienta (umów się)
 • on-line
centrum dietetyczne
Żywienie ma wpływ nie tylko na funkcjonowanie naszego organizmu, ale także na wymiar naszego życia. Od dawna wiadomo bowiem, że jesteśmy tym, co jemy i przekłada się to naturalnie na długość naszego życia, nasze zdrowie, samopoczucie, a w konsekwencji jego jakość. Sprawdź jak proponowany przez dietering.com jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb (plan żywienia) i posiłki mogą wspomóc Twoje samopoczucie. Przetestuj nasze pomysły, które pomogą przygotować dietetyczne posiłki nawet zapracowanym osobom.

Przyjdź osobiście lub umów się na wizytę w Centrum Dietetycznym, z dojazdem do Klienta lub konsultację telefoniczną oraz on-line

Zakres usług

 • Analiza składu ciała wraz z interpretacją
  Analiza składu ciała wraz z interpretacją
 • Żywienie w alergiach i nietolerancjach pokarmowych
  Żywienie w alergiach i nietolerancjach pokarmowych
 • Jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb
  Jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb
 • Żywienie kobiet w ciąży i matek karmiących
  Żywienie kobiet w ciąży i matek karmiących
 • Dieta pudełkowa z dostawą pod drzwi
  Dieta pudełkowa z dostawą pod drzwi
 • Żywienie dzieci i młodzieży
  Żywienie dzieci i młodzieży
 • Konsultacja dietetyczna on-line
  Konsultacja dietetyczna on-line
 • Żywienie w sporcie
  Żywienie w sporcie
 • Profilaktyka zdrowia
  Profilaktyka zdrowia
 • Leczenie zaburzeń odżywiania
  Leczenie zaburzeń odżywiania
 • Suplementacja
  Suplementacja
 • Psychodietetyka
  Psychodietetyka
 • Leczenie nadwagi i otyłości
  Leczenie nadwagi i otyłości
 • Edukacja żywieniowa i warsztaty
  Edukacja żywieniowa i warsztaty
Płatność za usługę na dietering.group PL 40 1140 2004 0000 3502 8122 5290

Ustal termin konsultacji na miejscu w Centrum Dietetycznym z dojazdem do Klienta telefonicznie lub on-line

Sprawdź proponowany przez dietering.com plan żywienia

Centrum Dietetyczne Dietering

Nasze Centrum Dietetyczne Dietering to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zdrowej sylwetki, pysznych dań i fachowego doradztwa dietetycznego. Wieloletnia działalność pozwoliła nam nabrać doświadczenia, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różnorodne potrzeby naszych Klientów. Oferujemy porady żywieniowe zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Staramy się tak dobrać plan, aby był on prosty i łatwy we wprowadzaniu, a następnie w codziennej realizacji. Nie ma u nas miejsca na ciągłe liczenie kalorii czy konieczności dostosowywania się do sztywnych ram diet odchudzających.
dietering.com
dietering.com
dietering.com
dietering.com
dietering.com
dietering.com

Edukacja w zakresie zdrowego odżywiania

Edukujemy naszych Pacjentów w zakresie zdrowego odżywiania, które niejedno ma imię. Wystrzegamy się utartych schematów i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się poznać jego upodobania i nawyki żywieniowe, żeby porada i wprowadzone zmiany jak najlepiej z tym współgrały. Nie nastawiamy się wyłącznie na osiągnięcie wyznaczonego celu. Mamy na względzie przede wszystkim długotrwałe efekty, które będą towarzyszyły naszym Pacjentom przez długie lata. Nasze wskazówki, dobór odpowiedniej, w pełni indywidualnej diety, to nie chwilowa zmiana, lecz sposób na życie, które czyni je lepszym i daje chęć do działania.

Nasze priorytety

Celem naszych działań jest obalenie mitów żywieniowych, które są powszechnie znane i powielane przez niedoświadczone osoby z branży dietetycznej. Staramy się uświadamiać naszych Klientów, co w ich przypadku będzie najskuteczniejsze i przyniesie optymalne rezultaty. Indywidualizm w przypadku diety to dla nas pojęcie kluczowe. Dokładnie instruujemy, każdego z naszych Klientów jak wprowadzić wszystkie niezbędne zalecenia, pokazujemy krok po kroku co zrobić, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

W celu przeprowadzenia jak najskuteczniejszej diagnozy, udzielenia odpowiedniej porady oraz określenia faktycznych efektów, oprócz standardowych pomiarów masy ciała, wykonujemy także badanie składu ciała. Ten typ badania pozwala skutecznie określić zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, masy kostnej, nawodnienia organizmu, wskaźnika trzewnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej, podstawowej przemiany materii oraz wieku metabolicznego. Otrzymane wyniki umożliwiają nie tylko na skuteczne dobranie diety, ale także sprawdzenie, czy odchudzanie przebiega prawidłowo i czy przynosi wymierne efekty.
dietering.com

Gdzie się znajdujemy

Zapraszamy do naszego Centrum Dietetycznego
ul. Stara Wieś 219,
33-325 Krużlowa Wyżna
Zadzwoń, umów się na spotkanie z dietetykiem
Medal_firma_roku_2022