Przejdź do treści

8 września, 2019

Historia Oli

Historia Oli

Ola, 25 lat, Lublin

Po roku niemal codziennych zajęć fitness moja waga praktycznie stała w miejscu. Przekonałam się wtedy o słuszności stwierdzenia, że ćwiczenia to tylko 30% sukcesu.

Brak ujemnego bilansu kalorycznego sprawiał, że niestety mimo wysiłku nie mogłam osiągnąć wymarzonej wagi. Postanowiłam więc zmienić sposób odżywiania, a w szczególności wprowadzić regularne posiłki do mojej codzienności. Przygotowywanie dietetycznych dań okazało się trudniejsze niż myślałam! Planowanie, zakupy, ważenie każdego składnika – i to wszystko wieczorem po pracy. Niestety, poddałam się, nie miałam na to czasu, a później już nawet ochoty.

Wtedy właśnie pomyślałam o modnych „kateringach dietetycznych”, po kilku próbach i testach dań z różnych firm wybrałam dietering. Zbilansowane, smaczne, a przede wszystkim GOTOWE posiłki całkowicie mnie urzekły. Dieta jest różnorodna i bardzo smaczna. Osiągnęłam wymarzone -10kg! Bardzo polecam wszystkim zapracowanym.

Katarzyna Kościsz
Katarzyna Kościsz
Specjalista dietetyki, suplementacji i szkoleniowiec. Fanka zdrowej diety i pasjonatka "lekkiego" gotowania oraz świeżych potraw serwowanych w Dietering.com. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z wielu szkoleń z zakresu zasad żywienia.

Polecane wpisy
Medal_firma_roku_2022