Weź udział w "Fit wyzwaniu"

Dbacie o swój wygląd i staracie się zachować szczupłą sylwetkę? Obdarzyliście naszą firmę zaufaniem, wybierając zbilansowaną dietę i zdrowe posiłki, dostarczane prosto pod Wasze drzwi? A może dopiero zamierzacie spróbować dobrodziejstwa cateringu dietetycznego? Stawiamy przed Wami noworoczne wyzwanie!

Przetestujcie jedno z oferowanych przez nas menu i prześlijcie do Studia Zdrowia “Dietering” co najmniej cztery zdjęcia, dokumentujące wygląd swojej sylwetki przed i po kilku tygodniach stosowania diety a my ocenimy efekty. Na osoby, które osiągną najlepsze rezultaty, czekają atrakcyjne nagrody.

Zamówienie złożyć można telefonicznie pod numerem tel. 537 444 030 lub poprzez specjalny formularz, dostępny tutaj.Regulamin konkursu “Fit wyzwanie”:

 1. Organizatorem konkursu jest firma Jarosław Gołyźniak - Firma Handlowo Usługowa Starowiejska, działająca pod adresem: Stara Wieś 219, 33-325 Krużlowa Wyżna.

 2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto w terminie do 14 grudnia 2015 roku rozpocznie korzystanie z usług Studia Zdrowia “Dietering” za pośrednictwem serwisu internetowego www.dietering.com.

 3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udokumentowanie na podstawie minimum 4 zdjęć efektów korzystania z usług Studia Zdrowia “Dietering” (zdjęcia “przed” i “po” zastosowaniu diety) i przesłanie ich - wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku* - w terminie do 22 stycznia 2016 roku drogą mailową na adres: dietetyk.dietering@gmail.com.

 1. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez Jury złożone z trzech ekspertów Studia Zdrowia “Dietering” wyłącznie na podstawie nadesłanego materiału zdjęciowego.

 2. Nagrodami w konkursie są:

  I miejsce - 1 miesiąc cateringu za darmo

  II miejsce - 2 tygodnie cateringu za darmo

  III miejsce - 1 tydzień cateringu za darmo

  IV i V miejsce - Cardio coctail, każdy o wartości 300 zł.

 3. Nagrody konkursowe będzie można wykorzystać tylko w strefie darmowej dostawy Studia Zdrowia „Dietering”.

 4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 27 stycznia 2016 r. na oficjalnym profilu Studia Zdrowia “Dietering” na portalu społecznościowym Facebook.   


Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018