ZAWODY KULINARNE GWIAZD 4-6.11.2016

Nasza firma zainicjowała fantastyczne wydarzenie jakim były "Zawody kulinarne Gwiazd". Hotel Willa Port w Ostródzie stał się na chwilę niczym program MasterChef, a uczestnikami kulinarnych zmagań były gwiazdy polskiego show biznesu, estrady i filmu. Pomysłodawcą i fundatorem nagród dla zwycięzców Zawodów Kulinarnych Gwiazd była firma Dietering Catering Dietetyczny.


Na oczach gości Hotelu Willa Port jak mieszkańców Ostródy gotowali Agnieszka Wielgosz, Monika Jarosińska, Gosia Kosik, Renata Dymna, Gabriela Czyżewska-Detmer, Wojtek Błach, Mariusz Kamiński, Dawid Czupryński, Łukasz Choroń, Piotr Hanuszkiewicz, Darek Pick, Robert Błoński oraz Arek Detmer. Artyści fenomenalnie odnaleźli się w nowym, kulinarnym zadaniu i stworzyli mistrzowskie dzieła na miarę zawodowych kucharzy, a właśnie ich pomysłowość i profesjonalizm oceniali znawcy smaku czyli Monika Goździalska znana między innymi z MasterChefa, ale i wielu programów kulinarnych, szefowa kuchni Hotelu Willa Port Jolanta Pokojska oraz prowadzący imprezę, aktor i piosenkarz Julian Mere.

Drużyna pod dowództwem Moniki Jarosinskiej zdobyła pierwsze miejsce  Srebrny medal otrzymała drużyna Agnieszki Wielgosz, a brązowy medal zespół Gosi Kosik. Nie da się ukryć, że panie królowały w kuchni, a punktacja była bardzo wyrównana i gdyby nie mistrzowsko wykonany zdaniem jury sos, może byłby i remis. Nagrody wręczyła Dyrektor ds. marketingu firmy Dietering, Joanna Pokrzyk.

Dodatkową atrakcją imprezy była zapewniona przez agencję artystyczną K.J. Art&Promotion sztuka teatralna. Wieczór uświetniła premiera spektaklu „Niedźwiedź” w wykonaniu warszawskich aktorów Gabrieli Czyżewskiej-Detmer, Juliana Mere i Arka Detmera. Publiczność była zachwycona, bo spektakl rzeczywiście był wybitny. Zwieńczeniem imprezy był koncert Juliana Mere, który jest ulubieńcem ostródzkiej widowni już od lat.

Specjalne podziękowania należą się pani prezes Condohotels Menagement, spółki do której należy Hotel Willa Port, Elżbiecie Lendo, dzięki której Zawody Kulinarne Gwiazd były niezwykle udaną imprezą, a uczestnicy czuli się pod każdym względem ugoszczeni na najwyższym poziomie.

Chcielibyśmy również podziękować niezastąpionemu duetowi jakim jest niewątpliwie Katarzyna Jakubiak, włascicielka agencji artystycznej K.J. Art&Promotion i Julian Mere prowadzący imprezę. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Organizatorzy już zapowiadają kolejne edycje Zawodów Kulinarnych Gwiazd.
Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018