XXV Biesiada u Bartnika

Już po raz 25 Sądecki Bartnik zaprasza na Biesiadę u Bartnika. W pierwszą sobotę lipca o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich do Stróż k. Grybowa na wspólną biesiadę, podczas której otrzymamy specjalne wyróżnienie - nagrodę w plebiscycie "Dobre, bo zdrowe". Biesiada u Bartnika to także wielka zabawa, dlatego zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi, dla których wspólnie z Sądeckim Bartnikiem przygotowaliśmy wiele atrakcji.


Druga odsłona plebiscytu "Dobre Bo Zdrowe" będzie miała miejsce już 2 lipca o godzinie 18:00 na XXV pikniku u Bartnika. Telewizja MTV24.TV, ATV - Warszawa oraz Planeta Kobiet nagrodzą szóstkę firm, które zdaniem jury, widzów i czytelników zasługują na to wyróżnienie.Biesiada u Bartnika to także wielka zabawa, dlatego zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi, dla których wspólnie z Sądeckim Bartnikiem przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na zielonym terenie znajduje się plac zabaw oraz zagroda ze zwierzętami (m.in. kozy, konie, osły, różne odmiany kur i pawie). Zapraszamy też do domów wystawienniczych, gdzie znajduje się Muzeum Pszczelarstwa Gospodarstwa Pasiecznego Sądecki Bartnik i interaktywna ekspozycja „Sekrety ula”. W Skansenie Pszczelarskim znajduje się kolekcja zabytkowych oraz ciekawych w swej formie uli.
Ponadto będą stoiska, na których swoje wyroby zaprezentują twórcy ludowi, w tym koronczarki z Bobowej, rzeźbiarze i artyści. Smaczne potrawy regionalne przygotują panie z Kół Gospodyń Wiejskich oraz Szef Kuchni naszego cateringu. Każdej Biesiadzie towarzyszą programy artystyczne prezentowane na scenie w uroczym Parku Zarembów. Można będzie obejrzeć występy zespołów ludowych, tancerzy, wokalistów, kabaretów. Serdecznie zapraszamy wszystkich widzów na uroczyste wręczenie nagród wraz z koncertem zespołu Sonitus, konkursami z nagrodami i niespodziankami (2 lipca w Stróżach k. Grybowa godzina 18:00). Na niedzielę 3 lipca zaplanowano Planetę Hitów, na której od 18:00 wystąpią: Zespół Bajersi, Izabela Trojanowska i Marcin Daniec.

Relacje z plebiscytu na antenach MTV24.TV, ATV i portalu Planeta Kobiet.


Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018