Witamy na naszej nowej stronie!

Nasza nowa strona internetowa pomoże Ci w prosty, szybki i przejrzysty sposób uzyskać dostęp do niezbędnych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach odnowiliśmy naszą stronę internetową. Zupełnie nowa grafika oraz łatwiejsza nawigacja pozwoli na swobodne korzystanie z naszego serwisu. Przejrzysty układ strony ułatwi Ci dostęp do najważniejszych informacji i funkcjonalności. Jej treść podzielona została na specjalne sekcje, dzięki którym bez problemu odnajdziesz to czego szukasz.

Aktualizowane na bieżąco menu wraz z nowym, atrakcyjnym cennikiem da Ci przejrzysty obraz naszej oferty. Zajrzyj również do galerii, aby przekonać się jak atrakcyjne są nasze posiłki. Wysoko wykwalifikowany zespół codziennie dba o to, aby serwowane dania powstawały z najwyższej jakości nieprzetworzonych i zdrowych produktów. Gwarantujemy Ci urozmaicenie codziennego jadłospisu - dzięki naszej diecie jedzenie stanie się przyjemnością.

Jeśli jesteś zainteresowany tematyką diety i odchudzania, na naszej nowej stronie internetowej znajdziesz również kalkulatory dietetyczne. BMI, WHR, PPM i CPM nie będą już dla Ciebie czarną magią. Z ich pomocą dowiesz się czy Twoja masa ciała jest prawidłowa, a także obliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Do naszej oferty wprowadzamy również innowacyjną na rynku całkowicie BEZPŁATNĄ opiekę dietetyka. Skorzystaj z formularza kontaktu i uzyskaj niezbędne informacje. Możesz również zostawić nam swój numer telefonu - nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą jak najszybciej i pozwoli dobrać odpowiednią kaloryczność diety lub opracować plan działania dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb.

Usprawniliśmy również system zamówień. Od dziś w dwóch prostych krokach będziesz mógł zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. 
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową! Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018