We speak English
Wir sprechen Deutsch
»

Weź udział w "Fit wyzwaniu"

Dbacie o swój wygląd i staracie się zachować szczupłą sylwetkę? Obdarzyliście naszą firmę zaufaniem, wybierając zbilansowaną dietę i zdrowe posiłki, dostarczane prosto pod Wasze drzwi? A może dopiero zamierzacie spróbować dobrodziejstwa cateringu dietetycznego? Stawiamy przed Wami noworoczne wyzwanie!

Przetestujcie jedno z oferowanych przez nas menu i prześlijcie do Studia Zdrowia “Dietering” co najmniej cztery zdjęcia, dokumentujące wygląd swojej sylwetki przed i po kilku tygodniach stosowania diety a my ocenimy efekty. Na osoby, które osiągną najlepsze rezultaty, czekają atrakcyjne nagrody.

Zamówienie złożyć można telefonicznie pod numerem tel. 537 444 030 lub poprzez specjalny formularz, dostępny tutaj.Regulamin konkursu “Fit wyzwanie”:

 1. Organizatorem konkursu jest firma Jarosław Gołyźniak - Firma Handlowo Usługowa Starowiejska, działająca pod adresem: Stara Wieś 219, 33-325 Krużlowa Wyżna.

 2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto w terminie do 14 grudnia 2015 roku rozpocznie korzystanie z usług Studia Zdrowia “Dietering” za pośrednictwem serwisu internetowego www.dietering.com.

 3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udokumentowanie na podstawie minimum 4 zdjęć efektów korzystania z usług Studia Zdrowia “Dietering” (zdjęcia “przed” i “po” zastosowaniu diety) i przesłanie ich - wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku* - w terminie do 22 stycznia 2016 roku drogą mailową na adres: dietetyk.dietering@gmail.com.

 1. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez Jury złożone z trzech ekspertów Studia Zdrowia “Dietering” wyłącznie na podstawie nadesłanego materiału zdjęciowego.

 2. Nagrodami w konkursie są:

  I miejsce - 1 miesiąc cateringu za darmo

  II miejsce - 2 tygodnie cateringu za darmo

  III miejsce - 1 tydzień cateringu za darmo

  IV i V miejsce - Cardio coctail, każdy o wartości 300 zł.

 3. Nagrody konkursowe będzie można wykorzystać tylko w strefie darmowej dostawy Studia Zdrowia „Dietering”.

 4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 27 stycznia 2016 r. na oficjalnym profilu Studia Zdrowia “Dietering” na portalu społecznościowym Facebook.