Volley Actors Cup w Ostródzie

Za nami kolejny aktywny weekend obfitujący w sportowe emocje. Dietering był oficjalnym sponsorem Volley Actors Cup, który odbył się 25 i 26 czerwca w Ostródzie. Na terenie Willi Port Resort na Mazurach zgromadziła się liczna grupa aktorów serialowych i teatralnych, którzy rywalizowali między sobą o tytuł mistrza w siatkówce plażowej.


Druga edycja Volley Actors Cup w Ostródzie obfitowała w prawdziwe sportowe emocje. Na terenie Willi Port Resort zgromadzili się aktorzy filmowi i teatralni, aby wspólnie zagrać … tym razem na nietypowej scenie, bo na piasku i nie Hamleta, ale w siatkówkę plażową. Powoli staje się tradycją, że zakończenie sezonu teatralnego aktorzy świętują sportowo.

Niektórzy szlifowali kondycję już od zeszłych rozgrywek, aby w tym roku zabłysnąć i zdobyć upragniony złoty medal. Na najwyższym stopniu podium stanęli Łukasz Talik oraz Tomasz Mandes. II miejsce przypadło duetowi Dariusz Pick i Robert Błoński, a brązowym krążkiem cieszyli się Katarzyna Chorzępa i Michał Malinowski.
Jury przyznało też wyróżnienie fair play, które powędrowało w ręce Agnieszki Wielgosz.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy zdrowej rywalizacji opartej o zasady fair play.
Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018