Kino Kobiet w Radomiu

13 lipca zapraszamy do Kina Helios w Radomiu na kolejny seans w ramach akcji Kino Kobiet. Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej. 


13 lipca o 19:00 zapraszamy na kolejną edycję Kina Kobiet w sieci Helios w Radomiu. Tym razem będziemy partnerem akcji, podczas której zagramy film „Facet na miarę”. Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i spędzić miły wieczór w towarzystwie przyjaciół - ten seans jest właśnie dla Ciebie! 



Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.



Przed seansem zaplanowaliśmy moc atrakcji, wśród których znajdziecie m.in. konsultacje ze specjalistami od wizerunku, cenionymi mistrzami fryzjerstwa oraz kosmetologii. 
Dla każdej z Pań przygotowaliśmy upominki, a dla zwycięzców konkursu atrakcyjne nagrody, wśród których znajdują się m.in. dwa vouchery na 3-dniowy catering dietetyczny.


Serdecznie zapraszamy!



----------------------------------------------------------------------------------
fot. ze zbiorów kina Helios
Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2017