Kino Kobiet w Radomiu

13 lipca zapraszamy do Kina Helios w Radomiu na kolejny seans w ramach akcji Kino Kobiet. Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej. 


13 lipca o 19:00 zapraszamy na kolejną edycję Kina Kobiet w sieci Helios w Radomiu. Tym razem będziemy partnerem akcji, podczas której zagramy film „Facet na miarę”. Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i spędzić miły wieczór w towarzystwie przyjaciół - ten seans jest właśnie dla Ciebie! Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.Przed seansem zaplanowaliśmy moc atrakcji, wśród których znajdziecie m.in. konsultacje ze specjalistami od wizerunku, cenionymi mistrzami fryzjerstwa oraz kosmetologii. 
Dla każdej z Pań przygotowaliśmy upominki, a dla zwycięzców konkursu atrakcyjne nagrody, wśród których znajdują się m.in. dwa vouchery na 3-dniowy catering dietetyczny.


Serdecznie zapraszamy!----------------------------------------------------------------------------------
fot. ze zbiorów kina Helios
Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018