Kino Kobiet w Kielcach i Radomiu [FOTORELACJA]

13 lipca w sieci kin Helios w Kielcach oraz Radomiu spotkaliśmy się na seansie filmu "Facet na miarę". Przed specjalnym pokazem, którego byliśmy partnerem, zgromadzeni goście mieli okazję skosztować pysznych i zdrowych przekąsek przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni. Wspólnie z przybyłymi paniami poznaliśmy także nowinki ze świata zdrowia, kosmetyków i fryzjerstwa.
Na gości czekały także atrakcyjne konkursy, w których do wygrania były m.in. bony na catering dietetyczny wraz z dostawą pod wskazany adres. 


Środowe popołudnie w Kielcach i Radomiu upłynęło pod znakiem dobrej zabawy w gronie przyjaciół. W sieci kin Helios spotkaliśmy się na seansie filmu "Facet na miarę", poprzedzonym licznymi atrakcjami. Wraz z pozostałymi partnerami oraz organizatorem - siecią kin Helios - przygotowaliśmy wieczór pełen atrakcji dla Pań.


Na gości w Radomiu czekały liczne atrakcje, wśród których znaleźć można było nasze stoisko ze zdrowymi przekąskami

Seans filmowy przyciągnął mnóstwo zainteresowanych. Jak mówi jeden z redaktorów popularnego serwisu filmowego "Opowiadając widzom bajkę o szlachetnym małym księciu, Tirard wygłasza wychowawczą pogadankę o tym, że książek nie należy oceniać po okładce, a głos serca ważniejszy jest od podszeptów małostkowych ludzi. " 
"Facet na miarę" to gatunkowe kino dobrej próby, skrojone z wdziękiem i wyczuciem stylu. "Film niesiony przez świetne dialogi i znakomitych aktorów, w którym zwiewna komedia łączy się z romantyczną bajką dla dorosłych i slapsticowymi wygłupami, ale który raz po raz rozbija się o banalne reżyserskie gafy. " - ocenia recenzent filmowy.


W trakcie seansu zdrowe przekąski serwowała Olga Wiśniewska, która zawsze na czas dowozi do Was posiłki w regionie radomskim

Przemysław Maj dba o to, aby zamówione przez Was posiłki na terenie Kielc i okolic zawsze docierały na czas

Niewątpliwą atrakcją wieczoru były także liczne konkursy z nagrodami, wśród których znalazły się vouchery na nasz catering dietetyczny wraz z dostawą.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i świetną zabawę i już za niedługo zapraszamy na kolejną edycję kina dla kobiet!
Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018