Dietering uhonorowany nagrodą

Za nami jubileuszowa XXV Biesiada u Bartnika. Coroczną ucztę na świeżym powietrzu odwiedziło kilka tysięcy gości z kraju i zagranicy. Nikomu nie straszna była nawet niesprzyjająca aura, aby to wyjątkowe święto spędzić w przyjemnej atmosferze.
Podczas jubileuszowych obchodów nasz catering dietetyczny został uhonorowany prestiżową nagrodą "Dobre, bo zdrowe" w kategorii najlepsze diety.


Trwającemu dwa dni kiermaszowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. W sobotę miała miejsce tradycyjna, nocna impreza plenerowa z udziałem św. Ambrożego - patrona pszczelarzy. W tym roku miała ona wyjątkowy charakter z okazji obchodzonego jubileuszu „Sądeckiego Bartnika”. Nie zabrakło wspomnień, wzruszeń a także okazji do uśmiechu zakończonych widowiskowym pokazem fajerwerków.
Catering dietetyczny Dietering wśród najlepszych! Statuetka "Dobre bo zdrowe" w kategorii NAJLEPSZE DIETY w naszych rękach! Dziękujemy telewizji MTV24 i ATV za to wyjątkowe wyróżnienie!

W niedzielę odbyło się oficjalne otwarcie „Biesiady u Bartnika” z bogatym program artystycznym, ogłoszeniem wyników konkursu fotograficznego oraz licznymi atrakcjami kulturalnymi, kulinarnymi i wielką, radosną zabawą do późnego wieczora, którą zakończył występ wspaniałego polskiego komika, kabareciarza, artysty Marcina Dańca. Publiczność nie zawiodła. Było naprawdę tłoczno i mimo wcześniejszej deszczowej aury, Park Zarembów wypełnił się po brzegi.
Dla gości XXV Biesiady u Bartnika przygotowaliśmy pyszny i zdrowy poczęstunek. Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością również wśród obcokrajowców


Joanna Fyda - niezastąpiona w obsłudze gości VIP - również obcojęzycznych - jedna z osób, z którymi możecie porozmawiać o naszych produktach dzwoniąc do naszego działu sprzedaży 537 444 030 lub 534 777 793

Wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę!
Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018