"Boska Florence" w Kinie Kobiet [KIELCE i RADOM]

Już 24 sierpnia o 18:30 oraz 25 sierpnia o 19:00 spotykamy się w Kielcach i Radomiu podczas kolejnej premiery filmowej w ramach akcji Kino Kobiet. Jak zawsze przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji oraz liczne konkursy, w których czekają interesujące nagrody.


W środę i czwartek (24 i 25 sierpnia) zapraszamy do wspólnej zabawy podczas akcji Kino Kobiet, której jesteśmy partnerem. 
Tym razem zaplanowany został pokaz filmu "Boska Florence" z Meryl Streep oraz Hugh Grantem w rolach głównych. Tak znane nazwiska są gwarancją dobrej zabawy!Zobacz zwiastun filmu w reżyserii Stephena Frearsa

"Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda - brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej." - czytamy w popularnym serwisie kinowym.


Meryl Streep jako Boska Florence

Pełen uroku film oraz mnóstwo atrakcji w trakcie seansu to gwarancja udanego wieczoru! Spotykamy się:

Realizacja strony internetowej SEI Weboski
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyright (c) Dietering`2018